Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfelejtette a születésnapomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtette a születésnapomat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a típus, aki bulikat tart szülinapján, illetve, aki tervezi két héttel előtte, hogy mi kell neki, hova menjen, mit csináljon akkor stb. Tehát különösen nem foglalkozat, kérni sem szoktam senkitől semmit. Aki felköszönt, azt örömmel veszem, de aki nem, arra sem haragszom. Tehát különösebben engem sem foglalkoztat.


Viszont ilyenkor nem tudom, hogy a páromnak kell a szólnom, hogy elfelejtette. Mert ajándékot nem várok tőle sem. Viszont ha rájön, hogy elfelejtette, az tök kellemetlen neki. De nem érzem azt, hogy nekem kéne emlékeztetnem erre is.

Vagy szerintetek kell szólnom? Mert sajnos nekem meg az kellemetlen, olyan fura, hogyha mondamom kell, hogy figyu szívem, jövőhéten/holnap /ma van a szülinapom!


Ti mit gondoltok, magamat hozzam kellemetlen helyzetbe, hogy szólok neki, vagy őt később azzal, hogy nem?


2018. márc. 4. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki, hogy van vele, de én megvártam az éjfélt, hogy legelsőnek írhassak a páromnak! Szerintem, ha a saját párom születésnapját elfelejteném gáz lenne!
2018. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó, hát ezzel én is így vagyok, de én lány vagyok.
2018. márc. 4. 13:08
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Ilyen velem előfordult.

Annyit tettem, hogy nem szóltam egy szót sem. Se aznap, amikor a szülinapom volt, se utána, úgy tettem, mintha minden oké lenne, ilyenek.

Aztán pár nappal a szülinapom után megkerdezte, hogy mit szeretnék csinálni a szülinapomon... :D

Megmondtam, hogy elkésett, mert már volt, úgyhogy adjon egy évet és kitalálom. Nagyon szarul érezte magát, és napokig csak bocsánatot kért, de én nem csináltam belőle ügyet, nem haragudtam rá.


Szerintem te se mondd neki, várj vele, aztán vagy eszébe jut, vagy nem. Ha nem, akkor nyugodtan elmondhatod, hogy nem esett jól.

2018. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
én küldenék magamnak virágot és kérdezné ez kitol, mondanám ahhhh csak egyik haver elfelwjtette a szulinapom es egy hettel kesobb erkezett meg.
2018. márc. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Én bizony szóvátenném.
2018. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nalam is volt ilyen...

eleg szarul esett es sztem tok gaz!!!

foleg mint nalam egy tobb eves kapcsolatban ...

2018. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Én ilyenkor előre szoktam emlékeztetni, de nem így direktbe ahogy te írtad, hanem csak említés szintjén "Anyum most írt, hogy mit kérek szülinapomra" vagy "Most tettek be jövő péntekre egy meetinget. Jó kis szülinap lesz!". Ezt így kb egy héttel előtte és ha addig nem is gondolt rá, akkor azután biztos fog. :)
2018. márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Off válasz: én egyszer a saját szülinapomat felejtettem el. A barátaim meg a párom kitalálták, hogy csapjunk egy bulit az egyik kedvenc helyemen, és akkor aznap adott órában ott találkozunk. Ők mindent szépen leszerveztek, lefoglaltak.


Én meg aznap szép idő lévén, fogtam a kutyáimat és elmentem velük Balatonra. Telefonom le volt némítva a táskámban, így még este 9-kor is hiába vártak rám :D

Végül nélkülem buliztak egy nagyot.



Kérdésedre meg annyit tudok mondani, hogy ha még este sem jut eszébe, akkor csípkelődve, de ne sárkány stílusban említsd meg neki, hogy amúgy szülinapod van/volt és dönthet. Vagy azonnal szeret egy szülinapi tortát, vagy ő lesz a torta. És közben az ágy felé tereled ahol varja egy flakon tejszínhab és egy ajándékcsomag szalag.

Már hogyha vevő az ilyenekre. Egy ilyen húzással ezentúl tuti emlékezne a szülinapodra.

2018. márc. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez úgy a normális, hogy 13 év együttélés után is vagy éjfélkor vagy másnap hajnalban elsőként mondom a páromnak, hogy Isten éltesse. El is ásnám magam szégyenemben, ha elfelejteném a szülinapját.

35F

2018. márc. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7-es, én is hasonlóan szoktam. A lényeg, hogy nem direktbe mondom.

Pl. sétálunk 3-4 nappal szülinapom előtt, látok egy klassz könyvet egy kirakatban, és mondom a barátomnak, hogy "szerintem ezt fogom megkapni anyutól szülinapomra".

Akkor beugrik neki, véletlenül sem felejti el ő sem.

2018. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!