Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az emberek általában azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek általában azzal jönnek össze, akibe tényleg szerelmesek, vagy akit csak megkaphatnak?

Figyelt kérdés
Én soha nem kaphattam meg azt, akire vágytam... de bezzeg, ha olyannal kezdenék ki, aki nem kell, azt megkapnám... Nem egy barátnőm lehetett volna már, de egyikkel sem jöttem össze, mert nem ő volt az, akire vágytam, akit szerettem. Ez másoknál általánosságban véve hogy van?

2018. márc. 17. 20:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő azzal, aki kezdeményez nála.
2018. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Kolleganőm nagyon válogatós volt, nem is volt senkije. Aztán szaladtak az évek azon kapta magát hogy elmúlt 40 és még mindig senki. Aztán összejött egy pasival akiről meg is mondja inkább ő minthogy egyedül maradjon örökre.

Na most nekem ebből nem az jön e hogy hűdenagyon szerelmes csak az hogy ez is jobb mint a semmi.

2020. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok az a szerelmes típus, bár valaki nagyon tetszik, már lassan 9 hónapja. Látom rajta, hogy a karakterünk nem nagyon illene össze, így csak "titokban" nézegetem a munkahelyének a honlapját (van ott róla egy kép 🙂). Szóval az első kérdésre a válaszom: "NEM".
2023. jan. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!