Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van értelme a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm most lessz 16 és már 8hónapja együtt vagyunk és még semmi közeledés nem volt de viszont tényleg szeretjük egymást.

Mondták nekem hogy azért mert még gyerek.

Szerintetek?

Normális választ ha kérhetek

19/F



2018. márc. 20. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te is gyerek vagy még, szóval ez nem kéne akadályozó tényező legyen.
2018. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Miért ne lenne értelme? Majd ha érettnek érzi magát a testi kapcsolatra, akkor lesz az is.Sürgős?
2018. márc. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mért lennék gyerek az életkor az csak egy szám hiába vagyok 19 önálló életet élek saját lakásom van önfentarto vagyok másfél éve.
2018. márc. 20. 21:10
 4/6 A kérdező kommentje:

Igaz

2. Válaszoló

2018. márc. 20. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Hát nem tudom, hol találtál ilyen lányt, manapság már az ilyenkorú lányok a kámaszútra könyv összes pózát átélték, szóval közeledj te felé. A korral sok gond nincs,habár én nem kezdenék "ennyivel" fiatalabb lánnyal... hül*eség az is,hogy a lányok hamarabb érnek szóval... 8 hónapnál már illik a dolog, beszélj vele erről stb. A szükségletek.. ;)
2018. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem azért nem vagy gyerek, mert önellátó vagy, hanem az átlag feletti komolyságod miatt.


Ő is egy nagyon tanult kis lélek lehet. Mélyüljetek el magatokban, egymásban. Fejlődjetek, szeressétek egymást s mindenkit.

2018. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!