Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most hajt rám a cégvezető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hajt rám a cégvezető?

Figyelt kérdés

Miért kérdez ilyet egy vezető?

Pár hónapja vagyok egy új munkahelyen, kis cég. A vezetővel csak heti pár alkalommal találkozom. Olyankor mindig mond valami olyat, hogy nagyon csinos vagy nagyon szép a mosolya stb. Vagy éppen szépen van kifestve a szemem. Múltkor ezen már úgy zavarba jöttem, hogy otthagytam szó nélkül. Majd pár napja megkérdezte tőlem mikor az irodájában voltam, és már kezdtem nagyon unni a kérdéseit, hogy: Arra gondol, hogy mit akar tőlem ez a csúnya öreg ember?? Gyakorlatilag éreztem, hogy ebben az a kérdés, hogy én csúnya öreg embernek látom-e?? Persze majd 20 évvel idősebb. Rávágtam csendesen, hogy igen. Most szerintetek az esélyeit latolgatja?? Vagy mit akar?? Mellesleg férjnél vagyok..



2018. márc. 23. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem érzem a gyémántlakodalom szelét a férjeddel...:O
2018. márc. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom szívesen meghúzna. Elég sok kisebb cégnél szokása a vezetőknek.
2018. márc. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én nem csináltam semmit. Csak hallgatom ezeket. Túl sokat nem reagálok rá.
2018. márc. 23. 23:22
 4/9 A kérdező kommentje:
Komoly? Nem gondoltam, hogy ez ennyire gyakori... Durva.
2018. márc. 23. 23:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dicsekszik. :D
2018. márc. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja lehet. :) Mindig feldobja az embert az ilyesmi. Bár nem esett meg velem túl sokszor.
2018. márc. 23. 23:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Te tobbet foglalkozol vele, mint o veled.

Siman leepithetned, de nem, te nem.

2018. márc. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

Kerdezo te alapbol ilyen sotet hulye gyoker elmebeteg vagy? Vagy esetleg valaki foglya a kezed?

Ha ennyire futotta eleted soran hogy egy ilyet ne tudj megkülönböztetni attol hogy mi a nyomulas mi a flort es mi a teljesen semleges kommunikacio akkor neked sem jósolok fenyes jovot ahelyett hogy itt kerdezoskodnel...ez mar vagy a 3. 4 de lehet hogy 5. kerdesed. Par hettel ezelott is olvastam ugyan ezt. Szoval ahelyett hogy itt b**od a rezeg inkabb menj es fogj meg par konyvet es olvasd ki. Kezd a beszelgetes alapfokon. Utana a beszelgetes mint flort. Aztan pedig vedd le a beszelgetes mint nyomulas cimu konyveket.

2018. márc. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Képzeld tényleg ennyire gyökér vagyok érzelmileg. Egész életemben bántott az egyik szülőm és sikerült cele elérni, hogy az érzelmeimet teljesen alnyomom, ahogy a kommunikáció is nem mindig egyszerű. Nem vagyok ahhoz szokva, hogy dícsérgetnek. Itt azért tettem fel a kérdést, mert segítséget kérhetek és nem azért, hogy lehurrogjon valaki. A segítséget köszönöm. Nyugodtan írj te is építőjellegű választ és nagyon fogok neki örülni. Gyökérnek nem vagyok gyökér, mert mérnökként dolgozom évek óta. Köszönöm előre is a válaszodat.
2018. márc. 24. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!