Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sz.Bendy kérdése:

Beleszerettem a legjobb lánybarátomba de van palija. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van palija kb 2 éve de mar megis csalta szegény lányt és néha úgy érzi csak megszokásból van vele. Mostanába többet voltunk együtt és amikor nincs velem nagyon hiányzik. Beszéltük már együtt alszunk meg azt mondta jó is lenne meg én is hiányzok neki nagyon. De nem akarok nyomorék se lenni hogy közéjük állok. Mit csináljak segítsetek?

2018. márc. 24. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Üdv a klubban! Ha tudnád hányan vannak még így... :)


Ha úgy látod, te többet tudsz nyújtani, nyugodtan áll közéjük és harcolj érte!

2018. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogy harcoljak érte? Még nem voltam ilyen helyzetben.
2018. márc. 24. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát keresd a társaságát, és beszélj vele legyél vele minél többet. Megfelelő pillanatban meg mondd el majd neki mit érzel.
2018. márc. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik a megcsalás is kezd átmenni valami társadalmilag elfogadott szokásrendszerbe.
2018. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy ezek a Pali keresztnevű úriemberek igen nagy nőcsábászok valahogy. Rengeteg ilyet olvasni... :) Ha engem is Palinak hívnának lehet nekem is lenne barátnőm? :)
2018. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!