Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te melyik kapcsolati formát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te melyik kapcsolati formát kedveled, milyenre vágysz?

Figyelt kérdés

1. szimplán a szerelem érzésére, függetlenül (amolyan barátság extrákkal: barátok vagytok, többek, szeretitek egymást, szerelmesek vagytok, segítetek a másiknak, de mégse vágytok párkapcsolatra, mert ez így pont jó)

2. szexkapcsolatra

3. egyszerű párkapcsolatra, tart amíg tart, amíg szeretitek egymást, amíg jól megy minden (és nem félsz kilépni ha már nem működik)

4. házasságra, avagy “örökkön-örökké”



2018. márc. 31. 08:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%

4.

F

2018. márc. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

én nyitot vagyok az ismerkedesre hazassagra de nincs kivel

33f

2018. márc. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%

Én egyedi eset vagyok: egyéjszakás kalandokat szeretem, de ha valamelyikből több alakul ki(elég szerelmes típus vagyok, könnyen belezúgok olyanba, aki szimpatikus, helyes, udvarias stb), akkor kapcsolatra is nyitott vagyok, de nem bírom, ha rámtelepszenek, kell a függetlenség.

21N

2018. márc. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Most lesz vege egy hosszu kapcsolatomnak.

Most arra vagyom h legyen egy ferfi akivel amolyan baratsag extrakkal van. Vagy ahogy a tinik mondjak jarjunk. Nem osszekoltozes, egyutt de megis kulon.

Neha egyutt alvas, mozi, program, szex...

2018. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

3,5 - 4 (N)


Komoly párkapcsolatra, amibe nem úgy megyünk, hogy tart ameddig tart, hanem tudatosan, a másik felet megismerve, és mellette döntve (azzal a joggal, hogy egyikünk sem fél kilépni, ha nagyon nem egyezünk). Ha egymáshoz valók vagyunk, akkor házasságot szeretnék.

2018. márc. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4.
2018. márc. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

1-3, attól függően, hogy mennyire illünk össze és másiknak mik az igényei.


F

2018. márc. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
3
2018. márc. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Lazy Lover ***** válasza:
2
2018. márc. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mindig akkor megyek bele kapcsolatba, ha azt érzem, hogy a másikkal akár lehet 4. is, de ha nem működik, nem fogok egy olyan helyzetben szenvedni, ami nem jó. Tehát megcélzom a közös életet, de nem félek szakítani :(
2018. márc. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!