Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te melyik kapcsolati formát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te melyik kapcsolati formát kedveled, milyenre vágysz?

Figyelt kérdés

1. szimplán a szerelem érzésére, függetlenül (amolyan barátság extrákkal: barátok vagytok, többek, szeretitek egymást, szerelmesek vagytok, segítetek a másiknak, de mégse vágytok párkapcsolatra, mert ez így pont jó)

2. szexkapcsolatra

3. egyszerű párkapcsolatra, tart amíg tart, amíg szeretitek egymást, amíg jól megy minden (és nem félsz kilépni ha már nem működik)

4. házasságra, avagy “örökkön-örökké”



2018. márc. 31. 08:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Dugjuk meg és majd lesz valami.
2018. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

3,


de nem csak amíg jól megy 'minden.' próbálom megjavítani, ami eltörött (akkor is, ha én vagyok az) egy darabig, aztán ha nem megy, akkor fájó szívvel, de uccu.

2018. márc. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a problémákat nem úgy kell megoldani, hogy elmenekülünk előlük, ahogy az az "egyszerű kapcsolatban" zajlik. Sose fogsz olyat találni, akivel ne lennének problémák és nézeteltérések. Nem a menekülés a megoldás, hanem az elfogadás. A másik elfogadása a hibáival és gyengeségeivel együtt.
2018. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mindig is a 4-re vártam, sok szerelemmel, szexxel és örömmel. Van aki másra vágyik? :D
2018. márc. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Sose fogsz olyat találni, akivel ne lennének problémák és nézeteltérések. " ez is baromi igaz.

Ha olykor olykor önmagunkkal vagyunk konfliktusban, akkor milyen alapon várjuk el, hogy egy teljesen másik emberrel ne lennének súrlódások.

Aki nem harcol a kapcsolatban azért hogy jó legyen, és menekül, soha nem tapasztalja meg azt ami utána jön. A lényeget ;).

2018. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Furcsa ez a felosztás! Mi az, hogy szimplán a szerelmi érzésre? Az a legtöbb. Én szerelemre vágyom, utána házasságra, természetesen örökkön-örökké.
2018. ápr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A szerelem, az IGAZI SZERELEM a legszebb emberi érzés. A legszebb, amiért élni érdemes. De csak akkor ér valamit, ha “örökkön-örökké” tart.
2018. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!