Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kissé megalázva érzem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé megalázva érzem magam, jogosan?

Figyelt kérdés

Szakitottunk az exemmel,1honapja korulbelul. 3évig voltunk egyutt. Erre o hozzam vagta hogy mar regota nem szerelmes belem es hogy jo lenne ha beken hagynam vegre ,de nem konyorogtem neki hogy bekuljunk ki meg o is irogatott altalanos dolgokrol.

En teljesen abban a hitben voltam hogy mi tok kulonlegesek vagyok meg hogy o az igazi es most olyan csalodott vagyok hogy csak na. 3évet meg lehet igy szinlelni vagy mi ?! Nagyon gáz. Exem 22/F.


2018. ápr. 2. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hónapokban már lehet hogy kiábrándult. Mire szakítást kimondja valaki addigra, már félig magában lezárta a kapcsolatot. Nem hazugság a kezdeti láng, csak már elmúlt. Az exed paraszt, ne érezd megalázva magad, de többet ne keresd és ne válaszolj neki!
2018. ápr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a vicc hogy Ő még szakitás elott 3nappal irogatta hogy igy ugy szeret meg hasonlók.. Úristen.. -.-
2018. ápr. 2. 11:36
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

...és az ilyen kérdések adják meg a választ, hogy miért nem vagyok kompatibilis a Z és az alfa generáció nagyrészével.


Egyikőtök jobb, mint a másik.

2018. ápr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
52%

Nyugi, a jövő héten már másik faszin lovagol majd.


Ne megalázva érezd magad, hanem inkább csalódottnak. De magadban. Ha jobban odafigyelsz, ez nem ér meglepetésként.

2018. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Kedves Noren1989, az exe egy 22 éves férfi, én remélem, hogy nem lovagol másik faszin.
2018. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg már lovagoltat magán egy másik nőt,ha eddig még nem tette meg.Neked jelentett valamit ez a kapcsolat,ő már túllépett rajta.Mindegy,hogy három hónap vagy három év,te szeretted.Nála ha voltak is érzések,valószínűleg már megfakultak annyira,hogy elfelejtsen.
2018. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igy jartam akkor, csak akkor ne hitegetett volna.. :D
2018. ápr. 2. 13:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyd talàlsz tőle ezerszer jobbat is .Sztem volt van vki a képben neki .
2018. ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!