Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy párkapcsolat tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolat tényleg egyenesbe hozza az ember életét, ha most valamennyire padlón van vagy ez egy hollywoodi mese?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a hollywoodi romantikus komédiákat, de azért hiszem, hogy rendbe teszi az ember életét egy rendes párkapcsolat. Viszont sokszor azt hallom, hogy mesének tartják és aki most padlón van az ott is marad. Ebbe azért nem hiszek, mert úgy látom, hogy akiknek jó párkapcsolatuk van ők kiegyensúlyozottabbak, boldogabbak, akik egyedűl vannak ők ritkábban érzik jól magukat.
2018. ápr. 5. 09:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kiegyensúlyozottabb vagyok és boldogabb, de kevésbé vagyok sikeres. Kicsit a munkám rovására ment, de dolgozom rajta hogy megtaláljam az arany középutat! :D
2018. ápr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nincs öröm üröm nélkül és fordítva. Olyan nincs, hogy valaminek/valakinek csak jó oldala legyen. A dualitásról szól az élet. Arról, hogy mit látunk jónak, rossznak (önmagában nincs olyan, hogy jó és rossz, a körülményeket vagy azoktól függően érzünk annak valamit belső mintáink alapján) tapasztalataink által, mert ehhez mérten tud fejlődni az ember.

Fel tud emelni egy jó párkapcsolat, ugyanakkor más téren kivehet kicsit belőled pl. barátságok ápolásának hanyagolása, hobbi vagy más számodra fontos tevékenység rovására is mehet kicsit stb. De tény, hogy engem minden téren motivál, feltölt egy jó kapcsolat, kivirágzik benne az ember. Kinél mi...

2018. ápr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%

'sokszor azt hallom'

És ez indokolja az összes hülye kérdésed. Nem tudnál már mást kitalálni?

Te biztos nagyon padlón lehetsz, menj, keress magadnak akkor kapcsolatos tapasztald meg, hogy ez egy baromság.

2018. ápr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tudod, minden jóban van valami rossz, és ez fordítva is igaz. De én azt mondom, hogy egy harmónikus párkapcsolat inkább pozitív hatással van az emberre...egy rossz viszont megöl, annál az egyedüllét ( nem magány) is jobb.
2018. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4%
Még mindig nem gyógyír a punci.
2018. ápr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Lehető legrosszabb dolog amikor hollywoodi filmekből indul ki az ember, úgy képzeli el az életet, mi több az ott látott színtiszta idilli állapotot várja el az élettől.

Valamennyire igaz az hogy egy jó háttér, azaz egy jól működő kapcsolat lendületet ad, sok embert inspirál, értelmet ad a céloknak, így azok megvalósításának is.

Ugyanakkor ezeknek gátja is egy kapcsolat.

Pl. ha egyedül vagy, tök mindegy meddig dolgozol, mikor érsz haza, épp a munkád meghozta-e a kívánt eredményt vagy nem annyira...

2018. ápr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#2 Mivel nincsenek nagyon barátaim és hobbijaim így ez nálam nem gond. Pont ezért párkapcsolatba tervezem az életem, mivel már mindenem megvan, ami kell az élethez.

#3 Köszi a személyeskedést, ezért biztos

érdemes volt válaszolni.

#4 Ezzel teljesen egyetértek! Ezért nem mentem bele rosszul induló kapcsolatokba, mert egyedül is jobb.

2018. ápr. 5. 10:06
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó párkapcsolat magabiztosságot, önbizalmat adhat...

De egy jó párkapcsolathoz eleve szükséges bizonyos önbizalom, magabiztosság, kiegyensúlyozottság.

2018. ápr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? 😊
2018. ápr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Érdemes volt. Annyira le van húzva ez a kategória, nyugodtan át lehetne írni ovis trollokra. Minden 2. kérdés valami értelmetlen kérdés, főleg általánosítás, mellé meg hányva pár mondat. És ordít róluk, hogy ugyanaz(ok) az emberek gyártják őket.

Még talán akkor lenne értelme, ha a kérdező reagálna a válaszokra és elmélyednének a témában, de nem, mert helyette már a következő kamut gyártja, aminek hasonló a színvonala.


Nem minden párkapcsolat egyforma, mivel nem minden ember egyforma. A párkapcsolatot 2 ember alakítja. Jó párkapcsolatban persze, hogy boldogabbak az emberek. Józan ésszel megválaszolható, nem kell más segítsége.

Aki egyedül van, az is lehet boldog, miért ne lehetne? Ez is milyen statisztika alapján van kijelentve, hogy ritkábban érzik jól magukat?


Ezen nincs mit feszegetni, nettó baromság és felesleges róla kérdést kiírni. Már csak azért történik meg, hogy legyen itt tőle valami. Izzadtság szaga van ennek is, pont.

2018. ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!