Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 34 èves nőtől miért kérdezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 èves nőtől miért kérdezik meg az első együttlét előtt, hogy volt-e egyáltalán férfival?

Figyelt kérdés
Új párommal -akivel egyébként èvek óta barátok vagyunk- nemrég szeretkeztünk először és ezt kérdezte előtte ès mondanom se kelm, nagyon megdöbbentem ezen a kérdésen. Visszafogodt, nyugodt embert vagyok ès tudvalevő, hogy règen voltam kapcsolatban de na...

2018. ápr. 11. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez még mindig jobb, mintha az első együttlét után kérdezte volna meg, hogy voltál-e egyáltalán férfival. xD
2018. ápr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2%
Metszem, szóval kicsit megkutyultátok a barátságot a barátseggel. Minden világos. Valószínűleg eddig csak helyesírási szótárral háltál, ezért a kérdése. 😂
2018. ápr. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ne csinálj ügyet belőle
2018. ápr. 12. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Mert bénácska! Nem "szakszerúen" fogja meg a ........ nem szakszerűen veszi a szájába....sokat fogaz és rosszul használja a nyelvét más nőkhöz képest.....fekszik mint a fa!


Ja :-) Bocs most olvasom előtte kérdezte.......:-) :-)


Azt nem tudom :-)

2018. ápr. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
Én is voltam már olyan palival, akiről ha nem egy jó barátom mondja, hogy volt exnője, én nem hittem volna el, hogy nem szűz, annyira béna volt.
2018. ápr. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha valaki nem kapja be első alkalommal, az tuti szűz? Ejha.
2018. ápr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Én mondjuk az esküvőmig nem szexeltem, szóval van, amikor jogos a kérdés. Tudom, ufo vagyok és eltévedtem pár évszázadort, ez van. 😊
2018. ápr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

Nyilván azért kérdezi meg, mert ismer évek óta, és nem volt szó bármikor is arról, hogy neked kapcsolatod lett volna vagy pasiztál volna. Ha ő évek alatt ezt látta, akkor az ő szempontjából jogos a kérdés.

Gondolom, nem rosszindulatból kérdezte, csak egy szűz nőre nyilván jobban odafigyel...

Egyébként szerintem, ha nem ilyen évek óta barát, hanem random pasi lenne, akkor nem merül fel a kérdés, mert nincs alapja feltételezni. Hacsak nem viselkedsz úgy vetkőzésnél, mint egy pironkodó tizenéves. :-)

2018. ápr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!