Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Engedjem el mert úszik a ház?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem el mert úszik a ház?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy problémám van és már teljesen felőröl, annyira kilátástalannak érzem.


Sajnos a szüleimnek évekkel ezelőtt bedőlt a hiteljük, ami eddig igazából nem kavart nagy port. A helyzet az hogy most lenne a lakásunkra egy vevő, aki ha nyer a liciten minket innen kilakoltatnak.

Megpróbálunk nyerni rajta de sokkal jobb nekik az anyagi helyzetük. Igazából nekünk nincs hová mennünk, tehát az ország bármely pontján kiköthetünk utána ha ott van olcsó ház amire tellik.


Nehéz lesz feladni az életem. Ez megtörténik egy hét múlva.

Viszont talán azt ott is tudnám folytani. Engem egyedül az bánt hogy 2 éve nekem nincs senkim, most pedig pár hónapja megismertem valakit akivel kölcsös a vonzalom és nagyon szeretem. Nem jöttem vele össze még, nem hivatkozhattam erre pusztán annyit mondtam neki nehezen adom magam de minden erejével azon van hogy végre igent mondjak egy kapcsolatra. Semmi komoly nem történt még köztünk, nem feküdtünk le,maximum csókolóztunk s annyira nehéz lesz megválni tőle,nehéz nem kimutatni hogy minden pillanatban hiányzik ha nincs velem és szeretem.

Nehéz nem elmondani neki.

De nem hitegethetem és nem tudom mit csináljak vele.

Ti mit tennétek?


2018. ápr. 19. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem,mire vársz???
2018. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Elmennék albéreltbe és élnék ugyanott tovább. Felteszem a szüleid is odaköti a városba a munkájuk.

Húde bele vagy esve aztán hónapok óta húzod az agyát. Felteszem nem hónapok óta van licitelő a házra. Lehet elköltöztök a szomszéd városba, nem értem mit drámázol.

2018. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Költözzetek össze. Vagy az új házatokba vagy az ő/ők mostani házába.
2018. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3 hete tudjuk és most fog lejárni. Annyira meg nem komoly vele összeköltözzek s a szüleim problemajat nem oldja meg. 1.5 millabol nehez hazat venni varosba.
2018. ápr. 19. 20:44
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Akkor menjetek albérletbe. Ha 3 hete van licitáló miért húzod hónapok óta a srácot? Elég irreleváns a kettő, mert ha annyira vele akartál volna lenni már hagytad volna magad meghódítani és nem a kibújót keresed. Még mindig nem biztos hogy messze költöztök de már szenvedsz hogy mi lesz majd. Elmondhattad volna neki már az elején hogy ez a szitu, lehet már rég szakítottatok volna közben. Meg ha a felnőtt kategóriába írsz gondolom felnőtt vagy, mi tart vissza hogy külön költözz?
2018. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pusztán az hogy 20 éves vagyok,s tanulok. Nem rendelkezem még nagyobb bevétellel diák munkával hogy egymagam fent tartsak egy albérletet. Másrészt pedig nem fogom magam oda dobni az első hét után, a kérdés pedig nem is az érzelmeim kivesézésére irányult! Aggódom, pusztán azért mert sz.rtól repülőig a környéken átnéztünk mindent,és elég kilátástalan a helyzetünk. Pusztán azért!
2018. ápr. 19. 20:57
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom mit tennék :( ez nagyon szomorú. Elmondhatod neki, hogy ez van.
2018. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Akkor lakótársak vagy ha ott tanulsz kollégium. Nem az érzéseid a téma, de mégis részletesen leírtad és az egész kérdés arról szól ha mi legyen egy pasihoz fűződő érzéseid miatt. Ha nem akarsz tenni semmit hogy vele maradhass akkor zárd le az egészet a pasival és ne hitegesd. Ha annyira vele akarnál lenni már járnátok. Szóval igen, let it gooo
2018. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Először is, elmondtam volna a pasinak őszintén a helyzetemet. Mindenkinek megvan a maga keresztje, hidd el. Nem kell ezt szégyellni. Talán még ötlete is lenne a pasinak, hogyan lehet ezt megoldani. Másfél millióból szerintem nem érdemes saját ingatlanban gondolkodni. Menjetek albérletbe. Már most szólj a munkaközvetítőnél, hogy a nyári szünetben sokat szeretnél dolgozni, mert anyagi nehézségeid vannak. Nézz utána, milyen ösztöndíj lehetőségeid vannak az egyetemen, milyen támogatásokra vagy jogosult. A tanulmányi ügyintéződ valószínűleg képben van erről. Aknázz ki minden (legális) pénzforrást! Ne szégyelj segítséget kérni! Egyáltalán nem szégyen, hogy bajban vagy. Az a szégyen, ha csak jajveszékelsz, de nem próbálsz kimászni a gödörből.
2018. ápr. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szedjek ma virágot, mert lehet, hogy holnap fújni fog a szél?
2018. ápr. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!