Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek többet akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek többet akar?

Figyelt kérdés
Van egy srác, 6 éve ismerjük egymást, én már amióta ismerem odáig vagyok érte. Voltak kapcsolataim de őt valahogy soha nem tudtam kitörölni a fejemből. Pár hónappal ezelőtt újra találkoztunk egy szórakozóhelyen, felvettuk újra a kapcsolatot. Tegnap találkoztunk. Nem csókolt meg, de tett megjegyzéseket felém. Ő egy nagyon visszahúzódó fiú, nem volt soha komoly kapcsolata. Nagyon sok családi problémája van, amiről nem beszél mindenkinek de neken tegnap mindent elmesélt. Búcsúzásnál két puszival köszöntünk el, majd hosszasan megölelt, és kérdezte, hogy "találkozunk még?". Szerintetek ő többet akar tőlem vagy csak barátnak tart? Bocsánat a hülye kérdésért, de komokyan nem tudom mire véljem. Ha esetleg már van benne a pia, akkor bátrabb, megfogja a kezem stb. Szerintetek? (Helyesírási hibákért elnézést, telefonról írtam és siettem) Én 23L ő 26F
2018. ápr. 21. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, igen. :)
2018. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos jól esett neki, hogy kibeszélhette a dolgait. Hogy nőként érdekled-e, nem tudhatjuk.
2018. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Addig üsd a vasat amíg forró! Találkozz vele, ha kell akkor kezdeményezz.
2018. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zàrkozott akkor neked kell nyomulni .De ha pl bokolt meg ilyenek akkor nem biztos hogy nem akar kapcsolatot .
2018. ápr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem igen a pia bàtoritja .Józanul még nem meri kimutatni az érzêseit .
2018. ápr. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!