Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy foglalt férfiba, ráadásul a vonzalom kölcsönös. Voltál hasonló szituációban?

Figyelt kérdés

Mielőtt kapnám az ívet, leszögezném: eszem ágában sincs összejönni vele úgy, hogy együtt van a barátnőjével.

A helyzet a következő: fél éve ismerjük egymást, egy helyen dolgozunk. Nagyon különc szerzet, alapból mindenkivel jól kijön, de látszik rajta, hogy általában véve unja az embereket.

Elég sokat beszélgettünk, és kiderült, hogy nagyon hasonló személyiségek vagyunk. Lassan levettem apró jelekből, hogy elkezdtem többet jelenteni számára: ha engem meglát, mindig őszinte mosollyal üdvözöl. Keresi a társaságom, nagyon szeret beszélgetni velem, nagyons durván kitárulkozik néha. Odafigyel mindenre, amit én mondok neki, és olyan apróságokat jegyez meg velem kapcsolatban, hogy csak ámulok, amikor vissza-visszaemlékszik információkra. Nagyon előzekeny, segítőkész, védelmező irányomban, újabban keresi az alkalmakat, hogy megérintsen, bár nagyon óvatosan, nem tolakodóan teszi.

Korábban még többet beszélt a barátnőjéről, de az már akkor lejött, hogy a lánnyal nem felhőtlen a kapcsolatuk, ráadásul vannak nehezen áthidalható problémák (nem térnék ki erre bővebben). De éppen ezért egyszer már lehűtöttem magam, és érzelmileg igyekeztem távoltartani magam.

Újabban megint arra lettem figyelmes, hogy egyre közelebb kerülünk egymáshoz lelkileg. Ez iszonyatosan sz*r nekem, mert én tényleg nagyon rég nem éreztem senki iránt ennyire, hogy nagyon tudnám szeretni. Ez nem szimpla szerelem, hanem mélyebb annál. Éppen ezért nem igazán tudom érzelmileg leválasztani magam.

Totálisan azt látom, hogy lenne esély egy kapcsolatra, de mivel alapvetően nagyon lojális természet, nem tudom, mikor fog rájönni, hogy a jelenlegi kapcsolata hosszútávon nem fog működni (ezt nem szeretném kifejteni, de legyen elég annyi, hogy totálisan objektíven gondolom ezt, és a környezetünkben nem csak én), és hogy várjak-e rá.

Éreztél már hasonlóan valaki iránt? Mi lett belőle?



2018. ápr. 21. 21:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
89%

Nem akarlak leoltani, de ha eddig nem szakított a csajjal nyilván megvan az oka, hogy miért. Egyébként próbáld magadban tudatosítani, hogy nem nézel rá úgy a kapcsolatban lévő emberekre. Hidd el, nagyon sok problémától és csalódástól kíméled meg magad. Nálam működött, soha nem szerettem bele foglalt pasiba, bár azt nem mondom, hogy nem vonzódtam már, de ilyenkor vigyázni kell, hogy tartsuk a távolságot. Ezt tényleg csak jó tanácsként.

Nem azt mondom, hogy lehetetlen, hogy téged válasszon, de ez nem jellemző. Inkább kerüld, mert ha belebonyolódsz egy viszonyba, az biztos, hogy nőként sz*arul jössz ki belőle.

2018. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
94%

Ha ennyire mély és bizalmas a kapcsolatunk, én beszélnék vele, hogy mit érzek. Függetlenül attól, hogy ez mennyire viszonzott, mert ha nem szeretne ebből párkapcsolatot, akkor is jó ha tudja, hogy nálam mi a szitu, és esetleg odafigyel rá milyen jeleket küld és nem bátorít tovább. Tehát, első körben azt mondanám, hogy beszélnék vele.


Egyébként meg, csatlakozom a korábbiakhoz. A történelem folyamán nem létezett olyan hűtlen férfi, aki a szeretőjének azt a sztorit adta be, hogy otthon minden rendben, csak változatosságra vágyik. A-a, ez nem így működik. A férfiak is jól ismernek ám minket, tudják, mire harapunk, a sablon duma meg azért sablon, mert kb mindenkinél bejön. Ha a párkapcsolata annyira rossz, meg annyira rövid életű, akkor miért van benne? Ha meg ennyire nyilvánvaló, hogy véget ér, akkor nem is értem, miért a dilemma, hiszen akkor nemsokára tényleg véget fog érni, és akkor happy end.


Amúgy nekem akkor volt ilyen érzésem, mikor én voltam párkapcsolatban, és a férfi volt szabad. Azóta összeházasodtunk, szóval esetünkben ez pozitívan sült el.

2018. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
76%

Ha ennyire úgy látod hogy véget fog érni a kapcsolata, akkor húzódj kicsit vissza, és várj. De ne te legyél az ok amiért szakít. Bár a látszat néha csal, és olyan emberek is együtt maradnak akikben látszólag semmi közös nincs, és kívülről nézve a kapcsolatuk is szr.


Utolsóhoz hozzátenném, hogy hallottam már olyat hogy a pasi egy szóval sem mondta hogy rossz a házassága, mégis volt több szép szeretője is (és nem volt se jóképű, se gazdag)

2018. ápr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
80%

Egy őszinte beszélgetés mindkettőtök érzéseiről segíthet tisztábban látni a dolgokat.


Esetleg azt is megtudhatod tőle, hogy mit tervez a jelenlegi kapcsolatával, és hogy van-e értelme várnod rá. A leírásod alapján nem (vagy nem csak) szexre kellesz neki, tehát van rá esély, hogy őszinte lesz veled.

2018. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
92%

"Ha ennyire mély és bizalmas a kapcsolatunk, én beszélnék vele, hogy mit érzek. Függetlenül attól, hogy ez mennyire viszonzott, mert ha nem szeretne ebből párkapcsolatot, akkor is jó ha tudja, hogy nálam mi a szitu, és esetleg odafigyel rá milyen jeleket küld és nem bátorít tovább. Tehát, első körben azt mondanám, hogy beszélnék vele."



ez jó ötletnek tűnhet, de egyben veszélyes is.

átmentem ezen.

elmondtam az illetőnek, hogy mit érzek, és hivatkozva arra, hogy neki bnője van, ki akartam lépni ebből az ismeretségből, hogy ne bonyolódjunk jobban bele.


a pasi viszont a vallomásom után biztatott, tehát örült az érzéseimnek.

hónapok teltek el így, hogy nem tudtam lezárni, nem tudtam kilépni a körből mert benntartott tudatosan, ismerve az érzéseimet kihasznált.


neki ez tetszett, hogy beleszerettem, az egóját növelte, DE valójában esze ágában sem volt elhagyni a nőjét.


mikor több hónapnyi szenvedés után azt mondtam neki, hogy mondja ki, h. a bnőjével marad, akkor letagadta, hogy valaha is akart volna többet, holott bizonyítékaim voltak az ellenkezőjéről, a romantikus vallomásokon át a célzottan küldött szerelmes dalokig, idézetekig.


ezzel csak azt akarom mondani a kérdezőnek, hogy egyáltalán semmi garancia arra, hogy ha felfeded az érzseidet előtte, nem él vissza vele, nem táplálja benned a reményt, miközben esze ágában sincs elhagyni a párját.


lehet, h. megfektet, lehet, h. talomban tart, a máját mindenképp hizlalni fogod, mert mutass nekem egy pasit, aki nem örül annak irtóra, ha egy számára sem közömbös csaj elmondja neki, h. belezúgott.


légy eszednél!


ha el s mondod neki, és úgy látod, hasonlóan érez, mint te, szögezd le, hogy folyt. köv. csak abban az esetben, ha ő már lezárta a mostani kapcsolatát.

semmit ne engedj neki máskülönben.

és lény óvatos, gyanakvó, én nagyon megszívtam, pedig engem is figyelmeztettek, de az a bolond eszem...

2018. ápr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Bence_ ***** válasza:
87%

Ha rossz lenne a kapcsolata kilépne belőle.

Te egy élvezeti szer vagy! 😁

2018. ápr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
19%
Nem minden kapcsolatból lehet csak úgy "kilépni"...
2018. ápr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

ahol házasság, közös gyerek és gazdasági egymásrautaltság (pl. közös lakáshitel) van, ott biztos nehezebb mozdulni, de az én esetemben és a kérdező esetében is ez nem játszik.



ha valaki nem házas, nincs gyereke és önálló egzisztenciája van, de csak nem mozdul, holott panaszkodik a kapcsolatára, az legyen mindenképp gyanús.

2018. ápr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó, teljesen igazad van. Csak ahogy a kérdést olvastam, nekem elsikkadt, hogy a férfinál csak barátnő van, nem házasság. Persze, ha csak "kapcsolat" komolyabb egymásrautaltság nélkül, abból ki lehet, és adott esetben ki is kell lépni.
2018. ápr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Mé gjó,hogy kihangsúlyoztam az elején, hogy nem jönnék vele össze abban az esetben,ha a barátnőjével maradna. Ebbe a szex is beletartozik.

Ebből pedig lejöhet az, hogy az elfogutságom ellenére is próbálok objetív maradni. Ez pedig azt foglaja magába, hogy nem azért mondom, hogy hosszútávon zsákutca a kapcsolata, mert ezt akarom belelátni. Hanem mert az. Szereti a lányt, rengeteg áldozatot hoz érte (túl sokat), ami már önmagában lenyűgöző. De szegény nem lája be, hogy nem lesz jövője a kapcsolanak. A dolgot a is nehezíti,hogy fél a magánytól, kb. senkije nincs rajta kívül. Így nyilván nehezebb látni a valóságot.

Úgy döntöttem, hogy egyelőre szimlán éreztetem vele továbbra is, hogy nyitott vagyok felé, vonódom hozzá. Meglátom, mit lép, de az tuti, hogy nem fogom szétbarmolni a kapcsolatukat. Szóval easy.

2018. ápr. 22. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!