Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy foglalt férfiba, ráadásul a vonzalom kölcsönös. Voltál hasonló szituációban?

Figyelt kérdés

Mielőtt kapnám az ívet, leszögezném: eszem ágában sincs összejönni vele úgy, hogy együtt van a barátnőjével.

A helyzet a következő: fél éve ismerjük egymást, egy helyen dolgozunk. Nagyon különc szerzet, alapból mindenkivel jól kijön, de látszik rajta, hogy általában véve unja az embereket.

Elég sokat beszélgettünk, és kiderült, hogy nagyon hasonló személyiségek vagyunk. Lassan levettem apró jelekből, hogy elkezdtem többet jelenteni számára: ha engem meglát, mindig őszinte mosollyal üdvözöl. Keresi a társaságom, nagyon szeret beszélgetni velem, nagyons durván kitárulkozik néha. Odafigyel mindenre, amit én mondok neki, és olyan apróságokat jegyez meg velem kapcsolatban, hogy csak ámulok, amikor vissza-visszaemlékszik információkra. Nagyon előzekeny, segítőkész, védelmező irányomban, újabban keresi az alkalmakat, hogy megérintsen, bár nagyon óvatosan, nem tolakodóan teszi.

Korábban még többet beszélt a barátnőjéről, de az már akkor lejött, hogy a lánnyal nem felhőtlen a kapcsolatuk, ráadásul vannak nehezen áthidalható problémák (nem térnék ki erre bővebben). De éppen ezért egyszer már lehűtöttem magam, és érzelmileg igyekeztem távoltartani magam.

Újabban megint arra lettem figyelmes, hogy egyre közelebb kerülünk egymáshoz lelkileg. Ez iszonyatosan sz*r nekem, mert én tényleg nagyon rég nem éreztem senki iránt ennyire, hogy nagyon tudnám szeretni. Ez nem szimpla szerelem, hanem mélyebb annál. Éppen ezért nem igazán tudom érzelmileg leválasztani magam.

Totálisan azt látom, hogy lenne esély egy kapcsolatra, de mivel alapvetően nagyon lojális természet, nem tudom, mikor fog rájönni, hogy a jelenlegi kapcsolata hosszútávon nem fog működni (ezt nem szeretném kifejteni, de legyen elég annyi, hogy totálisan objektíven gondolom ezt, és a környezetünkben nem csak én), és hogy várjak-e rá.

Éreztél már hasonlóan valaki iránt? Mi lett belőle?



2018. ápr. 21. 21:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
80%

"Elég sokat beszélgettünk"

Minden megcsalós történet így kezdődik. :) Ne beszélgess sokat foglalt férfivel és nem fog fellobbanni a szikra, hogy aztán csak fájdítsa a szívedet. Egyszerű és hatásos módszer - ha valakibe nem akarsz beleszeretni ne keresd a társaságát. Nem vagyunk fából, hogy huzamosabb ideig kötél idegekkel bírjuk egy vonzó ember társaságát. Nem az a megoldás, hogy a közelében maradsz és megacélosítod magad. Vagy nem fog sikerülni vagy az acélosodásnak hosszabb távú következményei lesznek, amik egy működőképes kapcsolat rovására is mehetnek.


"egyre közelebb kerülünk egymáshoz lelkileg"

Ne lelkizz foglalt férfivel, mert nincs az a Wonder Woman, aki ilyen próbát ki tudna állni. :D Ne erős akarj lenni, hanem okos.


"Éppen ezért nem igazán tudom érzelmileg leválasztani magam."

Más se tudná - ezért el se kezdi. Felőlem azt csinálsz, amit akarsz, de ez egy olyan méltatlan és érzelmileg kiszolgáltatott helyzet, amibe én soha nem hoznám magam.

2018. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
83%
Én nem lennék ennyire bizakodó .Mint leirtad ez a férfi nem làtja a fátol az erdőt .Amíg nem latja be hogy a kapcsolata egyenlő a 0-val és az kitudja hogy mennyi . Te meg elvesztegeted rà az idődet és simán találhatnál olyat aki nem foglalt .De te érzed ha ennyire fontos neked akkor vàrj de ne éveket sztem.
2018. ápr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
62%
Továbbra is az lenne a legjobb, ha őszinte lennél vele. Ebben is van kockázat, de még mindig jobb kimondani valamit, mint magadban őrlődni.
2018. ápr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Jelenleg nem keresek senkit, és amúgy nincs is kedvem egy párapcsolat erőltetéséhez. De ha alkalom adódik, és a fenti pasival nem haladunk egyről a kettőre, akkor nem fogok emiatt elszalasztani egy lehetőséget.

Addig viszont nem veszítek semmit, ha reményedem. Legalábbis remélem.

2018. ápr. 24. 16:11
 25/29 anonim ***** válasza:
73%
Szóval, ha jól értem, most arra fogsz várni, hogy valami csoda folytán magától otthagyja a barátnőjét? De mégis, miért tenné, ha nem is tud róla, hogy te vársz rá...?
2018. ápr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
45%

"Addig viszont nem veszítek semmit, ha reményedem."


De igen, a lelki erőforrásaidat, ami ugyan nem mérhető, de ha kimerülnek akkor egyszer csak azt veszed észre, hogy semmi nem sikerül és nem vagy boldog. Valamiért mindenki azt hiszi, hogy sérülésmentesen ki tud keveredni egy sóvárgós, ábrándozós sztoriból, de ritkán történik így. Úgy beszélsz, mint egy kezdő morfinista.

2018. ápr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Lépj
2018. máj. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Na mizu?
2018. máj. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
55%

Na, akkor bedobok egy pozitív sztorit is:

6 éve találkoztam egy sráccal, robbanásszerű élmény volt. A szemébe néztem és láttam, hogy különleges. Egyre többet találkoztunk, bekerültem a baráti társaságba. Volt barátnője. Én titkon mindig kicsit vonzódtam hozzá, de nagyon figyeltem, hogy ezt senki ne vegye észre. Ő sem közeledett, de láttam, hogy nem százas a kapcsolatuk. 4 év után szakítottak. Aztán jeleket küldtem.. és lépett. Egy éve együtt vagyunk <3

2018. júl. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!