Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme egy olyan nőért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egy olyan nőért küzdeni akinek már van családja?

Figyelt kérdés
Van párja,van gyereke jóval idősebb is nálam de nem tudom kiverni a fejemből külsőleg és belsőleg is bejön. Soha nővel nem éreztem magam annyira jól mint vele. Amikor vele vagyok úgy érzem magam mint ha teljes lennék és nem hiányozna semmi se az életemből. Van értelme ennek az egésznek hogy szenvedek mindennap érte hogy észrevegyen?

2018. ápr. 22. 23:05
 1/8 egyre válasza:
100%

Szóval kiakarod szakítani a családjából?

Ne próbálkozz szerintem felesleges.

Gondolj bele párja helyzetébe, te mit tennél ha egy gyerek odamenne a párodhoz nyomulni?

2018. ápr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van.
2018. ápr. 22. 23:18
 3/8 A kérdező kommentje:
De igazából engem nagyon nem érdekel a párja ha otthagyná értem milenne semmi tovább álna!
2018. ápr. 22. 23:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kicsit is felnőtt fejjel gondolkozol, akkor hagyod őket. Nem rosszindulatból mondom, szimplán gondolj bele abba, hogy mi lenne a gyerekekkel, az apával, meg úgy az egész családdal. Ne tedd ezt tönkre, ha jól működik náluk a dolog. :)
2018. ápr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De hát nem látom hogy olyan jól menne náluk.
2018. ápr. 22. 23:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nő, akinek van egy férje, aki felépített vele egy közös fix életet, kitartott mellette eddig mindenben, van közös gyermekük.


Ezzel szemben vagy te aki rá van indulva, mint a kangörcs, de még csak észre sem vesz leírásod szerint. Ezen kívül konkrétan semmit nem tudsz neki nyújtani. Szerinted mi a halálnak választana téged?

2018. ápr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs, és nem is korrekt... jelzéseket adhatsz persze, de ennyi, onnan már döntsön ő. Csak akkor szabad ilyen helyzetben lépni, ha ő is akarja és tiszta lapot teremt előbb a saját életében.
2018. ápr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Észre se vesz. Itt nincs miről beszélni.

De azt azért gondold végig, hogy a férjet hagyja el, a gyerekeit nem. Ők is kellenének? Vagy csak szétbarmolnál egy családot, mert áll a cerka? Utána mi lesz?

2018. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!