Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiaknál ez mégis mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál ez mégis mit jelent?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 éve vagyunk együtt, távkapcsolatban élünk ami azt jelenti, hogy 1-2 hetente találkozunk hétvégén.

Amikor találkoztunk és beültünk kávézni észrevettem, hogy smárolás után felizgult és próbálta eltakarni. :D

Őszintén én még ilyet soha nem tapasztaltam egyik barátomnál sem, örültem neki.

Ezt szeretném megérdeklődni, hogy férfiak körében ez mi jelent? Szimplán kanos volt vagy legalább vonzódik még mindig nagyon hozzám? :D

24L



2018. ápr. 23. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Kanos volt és vonzódik hozzád. Rád izgult fel, szóval a kettő együtt jár... :D
2018. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Jól értem? Csókolózás közben nemi izgalomba jött a partnered? Hát ne haragudj, de ilyenről még sosem hallottam. Valamit nagyon félreérthettél, vagy esetleg tréfa volt.
2018. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Tavasz van, a szexuális energiák felszálló ágban, olyanra pedig nem áll fel egy férfinak sem amit nem talál vonzónak.


1-2 hét kihagyás után pedig bőven felgyűlik a nemi vágy.:)

2018. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

hogy tudsz ilyen butaságot kérdezni? ezt halál komolyan kérdezem.


mégis mit jelentene a merev pénisz?

2018. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Ha csak egy-két hetente találkoztok, ráadásul akkor mindig szexeltek gondolom, akkor összekapcsolja a hétvégét a szexel. Innentől kezdve nem kell "nagyon" vonzódnia hozzád, hogy felálljon a farka. De persze lehet, hogy nagyon vonzódik hozzád fizikailag. Ezt ne ebből próbáld megállapítani.
2018. ápr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Most ezt komolyan meg kell kérdezni, mert nem tudod rá a választ magadtól? 3 éve együtt vagytok, de csak most vetted észre el­őször, hogy ennyire beindítod őt?! :D
2018. ápr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Felizgattad. Ennyi.
2018. ápr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Noren1989 ***** válasza:
95%
Egész héten áll a faxa a sok rövidrucis csajra, végre találkoztok, hátmég szép, hogy egyből megreszelne.
2018. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Most aztán megint " tanultam" valamit... Szerinted mégis miért állt a cerka, főleg fiatalon, 2 hét " kihagyás" után? Szerintem az ár- apály és a Hold lehet emögött...3 év után úgy elképzelem:" jujjj, csók és áll a cerka, most mi van?"
2018. ápr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz elhinni, hogy valaki 24 évesen ilyet kérdez.
2018. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!