Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem vágyom kapcsolatra, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vágyom kapcsolatra, mi ebben olyan furcsa? T_T

Figyelt kérdés

Sosem volt még kapcsolatom, így nem igazán mondhatom magam tapasztaltnak ezen a téren. Voltak páran, akik szerettek volna többet is, mint szimpla üzenet dobálást, de miután komolyabbra fordultak volna a dolgok lekoptattam őket. Nem akartam nekik rosszat, de ismerve magam tudom, hogy nem lettek volna boldogok mellettem. Utálom a kötöttséget, ha más mondja meg nekem mit csináljak. Bár fölényeskedően hangozhat, de sajnálom az időm (és pénzem ^-^")ilyenekre pocsékolni. Már elmúltam 18, mégis imádok még mindig játszani és animét nézni 24/7, persze dolgozom és tanulok is mellette, de a lényeg, hogy ezt sokan nem fogadják el. Volt, aki azt mondta lezbikus vagyok, ami sziven ütött kicsit, hisz közeli ismerősről volt szó. Nem ítélem el a egyneműek közti kapcsolatot, szimplán nem értem miért kell egyből kitalált történeteket szőni az ember lányáról. A gyerek vállalás is szóba jött a szüleim felől, amiről hallani sem akarok, valamint gyakran probáltak meg összehozni, olyan fiukkal, akikkel teljesen más elvet vallottunk. Néha nagyon egyedül érzem magam, nem kapcsolati téren, hanem gondolkodás szempontjából.

Szeretném kikérni a véleményeteket. Valóban változnom kellene, felnőtt fejjel már nem kellene így gondolkodnom és viselkednem? Vagy Esetleg van valaki, aki ugyan ebben a cipőben jár, mint én? T_T

20L


2018. ápr. 24. 09:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is soktam neten játszani, emellett dolgozok de szeretnék kapcsolatot.Amit leírtál én azt mondom inkább hogy még gyerek vagy s nem nőttél még fel.Majd olyan 24-25 évesen szerintem már más szemléleted lesz.
2018. ápr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Nincs ezzel baj...változni, fejlődni majd csak ezután fogsz igazán... mondjuk az tény, hogy a párkapcsolat megtanít egy csomó dologra, amit anélkül nem tanulhatsz meg és bizony jól jönnek ezek az életben.

Szóval éld az életed úgy, ahogy neked jól esik...ne akarj másoknak megfelelni.

2018. ápr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
+egyke vagy?
2018. ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat^^ nem, van egy hugom
2018. ápr. 24. 10:17
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Az élet segít. Ha nem érzed, kéne változni, miért tennéd? Jó neked? Elégedett vagy?

Akkor más járja a saját útját, s ne akarja tiedét övéhez hasonlóvá alakítani.

2018. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26 évesen ugyanazt csinálom mint te. Dolgozom, hazaérek és a hobbimnak élek. Vannak barátaim, a munkahelyemen kedvelnek a poénjaim miatt. Eszem ágába sincs felnőni, mindenki úgy él ahogy akar ezt jegyezd meg. 😀 Egy életed van és te döntesz felőle. Boldog életem van úgy ahogyan most élek és csak ez számít, másoknak nem ártok azzal amit csinálok. Kitartást és fel a fejjel!
2018. ápr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Mintha en irtam volna ki.
2018. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
En a ketto kozott vagyok, akarok is neha, neha meg nagyon nem. Majd alakul az eleted, ne aggodj ilyen fiatalon semmi miatt.
2018. ápr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Még csak 17 vagyok, de kb. pont ilyen életet képzeltem el magamnak, mint amit most leírtál ^^

L

2018. ápr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket. Nagyon jó olvasni, hogy nem csak én érzek így ^^
2018. ápr. 24. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!