Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy korkülönbséggel meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbséggel meddig működhet jól egy kapcsolat? Nagy alatt 15-20 évet értek.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 24. 09:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Ameddig ti etten ugy akarjatok!
2018. ápr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
ketten*
2018. ápr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%

Inkább amíg mindketten ugyanazt akarjátok.

Amikor az egyik akar gyereket, a másik már/még nem, vagy nincs közös program, mert az egyik bulizni és utazni akar, a másik inkább pihenni, akkor eltávolodtok és kihűl a kapcsolat.

2018. ápr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Értelmetlen az egész, más generáció vagytok.
2018. ápr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Előre, soha nem tudható, mi meddig működik. Ismerek pár ilyen kapcsolatot, ahol kívülről nézve, nagyon jól működik már hosszú ideje. A nő, 30-35 éves a férfi 50-55. A kérdés, 10-15 év múlva hogyan működik majd.
2018. ápr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%
Én azt szoktam mondani, hogy amíg a vektorok egy irányba mutatnak, addig működik jól egy kapcsolat ( célok, életvitel, gondolkodásmód, intelligencia, szex, gyermekvállalás, egzisztenciális kérdések, stb.). Nagy korkülönbség esetén nagyobb az esélye, hogy ezekben komoly eltérés lehet a felek között, de nincs kőbe vésve semmi...
2018. ápr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 D. Brasco ***** válasza:
49%
Felesleges időpocsékolás neki kezdeni is.....
2018. ápr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

11 évről tudok nyilatkozni. Én nagyon fiatalon akartam férjet, gyerekeket, ő 30 körül érett meg rá. Mindketten sok gyerek, kis korkülönbség pártiak vagyunk. Mindkettőnknek fontos a házasság. Vidék és kertesház, tyúkok, kutyák, macskák. Klasszikus szerepek szerinti élet, ő dolgozik, én itthon a gyerekekkel, mellettük olyan hobbival, amivel valamennyi pénzt is keresek.

10 éve vagyunk házasok, már csak a tyúkok hiányoznak. Szeretjük egymást, egyikőnk sem döntene másképp.

2018. ápr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

"Klasszikus szerepek szerinti élet, ő dolgozik, én itthon a gyerekekkel, mellettük olyan hobbival, amivel valamennyi pénzt is keresek. "


És ha esetleg félresiklik vmi (kívánom ne így legyen), akkor mi lesz, miből fogsz enni, miből fogod eltartani magad?

Csak mert nekem több ismerősöm is van, ahol több mint 10 évig voltak házasok, a nő sosem dolgozott, otthon vitte a háztartást, ahogyan te. Aztán egyszer csak rosszra fordult minden, elváltak a férjével és nem tudja magát fent tartani, munkát nem talál, hisz soha életében nem dolgozott, munkatapasztalata nulla, nem veszik fel már sehová.

Másik példa: ismerősömék szintén 10+ évig voltak házasok, a férj eltartotta az egész családot, nő otthon volt. Egy szerencsétlen, hirtelen tragédiában meghalt a férj, ott maradt a gyerekével a nő és lehet utcára kell menniük, mert 50 éves korára semmilyen munkaviszonya nincsen és nem kell sehova.

2018. ápr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
Amig nem kell pelenkaznod a bacsit es amig felall neki.
2018. ápr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!