Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy beleszerettem a tudtom nélkül? Mit tegyek? Borzalmasan érzem magam

Figyelt kérdés

Szexkapcsolatban vagyok egy barátommal. Eddig minden jól működött, élveztem vele mindent. Azonban az utóbbi időben valahogy más lett a helyzet...

Mikor eljövök tőle, teljesen megalázottnak érzem magam, mintha valami ingyen prosti lennék, aki házhoz megy, majd a végén taxiba ül és hazamegy. Tegnap az egyik barátnőmnek a párja rám írt egy konfliktusunk miatt, és teljesen azt éreztem, hogy milyen jó a lánynak, hogy a barátja így megvédi és kiáll érte, aztán szinte elsírtam magam, hogy értem a "barátom" semmit nem tesz meg... Múltkor úgy volt, hogy találkozunk, de írt, hogy a kocsija szervizben van. Mondtam, hogy hát akkor el is sétálhat, mert kb 15 perc gyalog. Erre hogy hát ő ennyit nem fog sétálni, meg meleg is van, menjek én inkább.

A szexben amúgy nem ilyen, ott folyamatosan figyel rám, csak mostanában kezdem azt érezni, hogy ez így nem jó, meg mégis miért csináljuk ezt, ha amúgy sem akarunk mást a másiktól...


Nem tudom, hogy beszélnem-e kéne vele erről, vagy kezdjem el leépíteni a dolgokat vele...


2018. ápr. 24. 22:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%

"Teljesen megalázottak érzem magam, mintha valami ingyen prosti lennék, aki házhoz megy..."

Az is vagy. Szexkapcsolatban mégis mi más lennél?

Magadnak kerested a bajt, nem tudlak sajnálni.

2018. ápr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nincs is szükségem idegen emberek sajnálatára.


Egész életemben csak vele volt bármiféle szexuális kapcsolatom, rajta kívül is csak két sráccal csókolóztam. Tehát a ri..nc kategóriába nem hiszem, hogy beletartoznék.

2018. ápr. 24. 23:02
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Akkor meg főleg az vagy, te magad is tudod.
2018. ápr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam annak, mert független nőként lefeküdtem valakivel. Neki sincs párja, nekem sincs.

Nem értem, miért kell ri...ncozni valakit, amiért vannak bizonyos szükségletei.

2018. ápr. 24. 23:10
 5/17 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%

A szex kapcsolat ilyen. Nem kell többet bele gondolni annál, hogy dugtok és kész.

Nem lehetnek elvárásáid a csávó felé, csak szex terén. A többihez semmi közöd.

2018. ápr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem szerettél bele, vagyis még nem. De ez sajna a nőknél természetes folyamat, elkezdenek a férfihoz kötődni szex után...

Beszélj vele. Ha nem akar többet mint szex, hagyd abba, mert iszonyúan fog fájni mikor tényleg beleszeretsz. Minél tovább vársz, annál szarabb lesz.


Grat azoknak akik elkezdtek rib.ancozni válasz helyett...-_-

2018. ápr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

15 percet nem képes sétálni érted? Az kb. három utca... Ekkora lusta egy pasit.

Szerintem te magad sem tudod mit akarsz. Én is voltam szexkapcsolatban, de azért mindig elkísértem a vonathoz (addig rágta a fülemet, pedig hamarabb otthon volt így is mint amire én visszaértem), néztünk filmet, elmentem elé amikor végzett és aludtunk is együtt. Csak érzelem nem volt (részemről).

2018. ápr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"De ez sajna a nőknél természetes folyamat, elkezdenek a férfihoz kötődni szex után... "


Akkor ezek szerint én most nő vagyok, a csaj akivel meg összejárogattam férfi lenne?


Ez egy elég idióta általánosítás, de mondjuk melyik nem az?


Kérdező: ha ő az első és egyetlen ember akivel szexuális kapcsolatod volt, akkor ezt elég nehéz eldönteni, mert nincs összehasonlítási alapod (bár ha szerelmes lennél szerintem tudnád), mindenesetre úgy tűnik te valami tartalmasabb dolgot szeretnél.


Két lehetőséged van, amit kb fel is vázoltál.


Ha vele el tudnál képzelni egy kapcsolatot, akkor beszélj vele, hogy esetleg ő ezt hogy gondolja, ha pedig nem, vagy nemet mond, akkor vess véget a dolognak és keress valaki mást.

2018. ápr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyszer én is voltam ilyen kapcsolatban sajnos. Én is úgy éreztem egy idő után, hogy megalázó a helyzet, és hogy kihasznál, de nehezen tudtam belőle kijönni. Talán azért, mert nem értékeltem magamat eléggé, nem gondoltam, hogy ennél jobb kapcsolatot is megérdemlek.
2018. ápr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

#8

Nem szoktam ilyet írni, de ilyen pasival értelemszerűen nem lehet kapcsolatot kialakítani. A kérdezőnek legalábbis biztosan nem mert tényleg nem más mint egy házhoz jövő-menő ingyen prosti.

Szexkapcsolatban nincsenek érzelmek csak testiség főleg, de attól még nem így működik, hogy átjössz, megduglak aztán csá.

2018. ápr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!