Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki beleszeret valakibe annak ellenére, hogy külsőleg nem találja vonzónak?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 25. 20:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10: "Aki számára ez lehetetlennek hangzik, az elég felszínes ember lehet:)."

Aki szerint csak neki lehet igaza, az pedig beszűkült.


A környezetemben hallottam pár sztorit, ami arról szólt, hogy az egyik félnek nem jött be a másik, de aztán ahogy megismerte, beleszeretett. Nos, a környezet már az elején levágta, hogy ez egy full kamu és az illetőknek már az ismerkedés legelején bejött a másik fél. Egyszerűen egyeseknek annyira nincs helyén az önismerete, hogy szeretik tagadni azt, ami nyilvánvaló.

2018. ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38%

Számomra nem. Minimum szexuálisan kell, hogy vonzónak talaljam ahhoz, hogy később több is kialakulhasson.

Ezzel csak annyi a baj, hogy pont ezért, akiket nagyon vonzónak találok annak a számomra taszító tulajdonságait is jobban toleralom.

Aztán lehet másnál nem így van, de nem tudok más fejével gondolkodni, ezáltal elképzelni sem tudom a helyzetet.

2018. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem volt olyan férfi aki nem jött be, de valami kíváncsiság hajtott és szerettem a közelébe lenni. Első szex borzalmas volt nem jött be a teste, de még sem tudtam elengedni. A 4-5. együttlét után pedig már nagyon kívántam és vonzódtam hozzá nagyon.
2018. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. ápr. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem. Az igazi szerelemnek része a fizikai vonzalom is, ami ugye attól függ külsőleg tetszik- e az illető.

Ha egyàltalàn nincs fizikai vonzalom, taszít a màsik külseje, akkor a szexuàlis élettel is gondok lesznek, ami ugye fontos része egy kapcsolatnak. Ebben nincs semmi felszínesség. Teljesen természetes.

Oké, ha 60+70 évesen az ember màr nem, vagy nem igazàn aktív ilyen téren, de 20-50 közt ne szenvedjünk màr szexhiànyos làtszatkapcsolatban.

Ha valakivel jól érzed magad, kedvelitek egymàst, de nincs testi vonzalom, vàgy, az csak szimpla baràtsàg. Semmi köze a szerelemhez.

2018. ápr. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem amikor a nagyokosok akarják megmondani mit érezhet a másik ember :D nagyon vicces. Nos az,aki szerint lehetetlen valakit külseje megítélése nélkül szerelemmel szeretni,az ne higyje el. Mit érdekel az engem,hogy mit gondol? :D max feleslegesen csépli a száját. Én tudom mit éreztem és ha rajtam kívül ezt más is érezte,akkor biztos van ilyen. Egs okosok^^
2018. ápr. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálam olyan volt, hogy elsőre külsőre semleges, de a személyisége megszépítette a szememben, miután jobban megismertem (hihetetlen tanult, olvasott, okos, jó dumás). Nem lett belőle semmi, mert sztem én nem nagyon érdekeltem őt, de ha úgy lett volna, se mentem volna bele akkor, mert a tanárom volt.
2018. ápr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!