Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent, ha a pasi, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a pasi, akivel teljesen osszehangban vagytok, azt mondja, hogy idovel szeretne tobbet, de ez az ido azota mar hetekrol szol?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 26. 01:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Mégse vagytok teljesen összhangban.


Avagy csak időre van szüksége, hogy leépítse a jelenlegi barátnőjét.

2018. ápr. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
"idovel": lehet, majd evek mulva.
2018. ápr. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Talonban tart. Ha jobb csaj nem jön össze, akkor szexre jó leszel.
2018. ápr. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Félredumálás alapszintje...


Én gyűlölöm az ilyet, nem tudja mit akar, lehet hogy így de lehet hogy úgy.


Nekem nem jönnek be az ilyen férfiak. Egy férfi attól igazán szexi ha tudja mit akar. Ő valószínűleg nem tudja.

2018. ápr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó esetben még nem jött el az az idő...
2018. ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóknak igazuk lehet, de elmesélem az én történetem, hátha segít.


Két éve megismerkedtem valakivel egy társkeresőn. Akkor mindketten annyira tele voltunk sebekkel az előző kapcsolatok miatt, hogy nagyon lazára vettük a dolgokat. Összejártunk, jól éreztük magunkat, de nem volt kapcsolatnak nevezhető. Először én kezdtem többet érezni és puhatolózni kezdtem nála, hogy merre is tartunk pontosan. Ő a következő választ adta: "Most még nem tudom elképzelni, hogy bármi komoly alakuljon köztünk, idővel talán igen, de most még nem!" Nekem ez akkor nagyon fájt és nem értettem, illetve hasonlóan gondoltam, mint ahogyan itt írták is, hogy csak talonban tart, míg nem jön jobb. Aztán hetek teltek el, belenyugodtam, de találkozgattunk ugyanúgy továbbra is. Már kezdtem elengedni a dolgot, mikor egy reggel ébredéskor közölte velem, hogy annyira jól érzi magát velem minden tekintetben, hogy találkozhatnánk sűrűbben is. Elkezdtünk közös programokat szervezni, szerencsére tökéletesen egyeznek az érdeklődési köreink. Aztán két hónap múlva kijelentette, ez bizony már kapcsolat és ő a legboldogabb ember a világon, hogy belevágtunk. Azóta két év telt el és nagyon szeretjük egymást. Sokat szoktunk beszélgetni és már tudom, hogy nála ez inkább félelemből eredt.

2018. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az alábbiak lehetnek:

- határozatlan kisfiú, aki nem tudja, mit akar, de azért örül annak, hogy van egy fix p...i a környéken

- látja, hogy jó barátnő alapanyag vagy, de előtte azért mér gyorsan ki akarja élni magát


Sztem egyik verzió sem túl jó. Én inkább hagynám. Vagy ha láthatóan az elsóről van szó, akkor mondanám, hogy kapsz egy hetet, hogy végiggondold, mit akarsz, mert az én türelmem és időm is véges, és szeretném tudni, hányadán állunk, nem szeretném, ha hülyének néznének.

2018. ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak szerinted van összhang. Mégis mire kéne várni felnőtt embereknek? Semmire.

Súgok: csak azért mondja, hogy megdughasson még párszor, addig sem lécelsz le. Ez addig tart, amíg nem talál olyat, akivel bele is vág a kapcsolatba.

2018. ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Valojaban nem fekudtem le vele. Kezdetben elfogadta, hogy nem akarok sietni. Azután kezdett kisse erdektelennek tunni.. azonban amikor emlitest tettem neki errol a fura erzesemrol, tovabbra is ennyit mondott, hogy de ő szeretné, ha majd a jovoben a baratnoje lennek.

Emiatt zavaros minden.. már én magam sem tudom mi van

2018. ápr. 29. 00:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Kivárja, amíg hajlandó vagy szexelni, addig dug másokat.
2018. ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!