Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsaltam a barátom, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom, és beleszerettem a harmadik félbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A két fél nem tud egymásról/nem ismerik egymást. A harmadik féllel még nem jöttünk össze,viszont összefogunk,de csak jövőhéten tudunk úhra találkozni és tisztázni a dolgokat,addig szakítanom kéne a jelenlegi párommal ugyanis beleszerettem ebbe a férfiba.

Mit tegyek? Mit mondjak neki? Elmondani nincs szívem..



2018. ápr. 30. 04:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk megérdemelne annyit hogy elmondod az igazat, de mond azt ami igaz is, hogy mar nem szereted! Ennyire egyszerű, aztán legközelebb talán több gerinced lesz és nem teszel ilyet senkivel! Bár tudom közhely, de mindenkit megtalál a karma!
2018. ápr. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Növessz gerincet.
2018. ápr. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Látom szépet dobálóztok a szavakkal..Gerinctelen stb..közben semmit se tudtok a kapcsolatunkról,hogy ő hogy bánik velem,miket csinál velem...
2018. ápr. 30. 09:00
 4/15 Noren1989 ***** válasza:
84%
Csillagviràg, ha olyan szar, mièrt nem hagytad el? Elmondom, hogy mièrt: revansot akartàl venni a mostani friciden/ nem akarsz leesni a fax-körhintàról. Emiatt kapod a gerinctelen, qrva, lotyó jelzőket.
2018. ápr. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem írtad le, honnan tudjuk???


Nincs szíved elmondani??

Ahhoz lesz, és van, hogy megcsald?

2018. ápr. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy nem akarod, nem tudod folytatni!
2018. ápr. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hiaba tiltakozol es mentegeted magad, akkor sem viselkedtel tisztessegesen ha "okkal" tetted. Tenyleg novessz gerincet. Ha nem tudod ez mit jelent akkor javaslom az ovodas modszert: cselekedj ugy, amit forditott esetben te is elvarnal. Azzal nem mesz semmire, ha a szadba adjuk a szavakat, de benned nincs megbanas es legalabb az utolso idokben nem probalsz meg tosztessegesen hozzaallni a dologhoz.


Nem vagyok kivancsi az eletedre, ugyhogy bele se kezdj. Ha szerinted az egesz az o hibaja es belehajszolt akkor bucsuzoul veszekedjetek meg egy jot, de a kerdes szempontjabol teljesen lenyegtelenek az elozmenyek.

2018. ápr. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan rosszul banik veled, akkor miert vagy meg egyutt vele?
2018. ápr. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ha ő csalt volna meg te fel lennél háborodva, hogy hogyan alázhatott így meg...


Ha egy kapcsolat nem működik/ bántanak/ rossz vele ki kell lépni belőle, nem "maszatolni" egy idegennel.



Szerinted egyébként jó előjel az az új kapcsolatod szempontjából, hogy az előzőben hűtlen voltál? Én speciel nem tudnék őszintén bízni a jelenlegi páromban ha tudnám, hogy az előzőt is észrevétlenül csalta velem...


De a kérdésre válaszolva, te már eldöntötted, hogy ezzel az új fickóval akarsz lenni, innentől kezdve nyilván véget kell vetned a mostani kapcsolatodnak. Ha van benned némi tisztelet a mostani párod iránt, megmondod a frankót, hogy te voltál hűtlen, és nem az ő nyakába varrod a kapcsolat megszakadását, vagy bizonytalanságban tartod valami kamu indokkal.

2018. ápr. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell megmondanod, mert úgy is ki fog derülni. Az, hogy olyannal vagy, aki "..miket csinál veled", de inkább vagy vele, mint egyedül is mutatja, milyen kis beszari takony vagy. Mit tegyél....hallgass arra, aki azt mondta, hogy legyen gerinced és fejezd be az önsors rontást.

31/f

2018. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!