Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan kapcsolatot, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan kapcsolatot, ahol beteljesületlen szerelem volt, hogyan lehet lezárni?

Figyelt kérdés

Mivel főként távkapcsolat volt emiatt az egy év alatt kb 5 alkalommal (azon belül persze többször) szeretkeztünk és nagyon jó volt, továbbra is kívánom vele, csak vele és ez ellen nem tudok tenni... nem tudom hogyan emésszem meg ezt. Olyan tanácsot nem szeretnék, hogy szexkapcsolat mert ebben nem lenne benne sem ő, sem én. A folytatás lehetetlen. Ezen kívül nagyon sok dolog összekötött minket.

Ha hallgatom a közös számainkat, borzasztó érzés fog el... ha rá gondolok, szintén. Képtelen vagyok megszabadulni a gondolattól hogy “mi lehetett volna, ha...” és nem tudom hogyan zárjam le, amikor még csak be sem tudott teljesülni a szerelmünk. Egyszerűen azt érzem, hogy mindenkit tönkre tennék lelkileg aki ezek után szeretne tőlem többet, teljesen üres vagyok.



2018. máj. 4. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban! Én ugyanígy jártam. Hogy mit lehet tenni?


Próbálni mással foglalkozni. Tudom, hogy nem nagyon fog eleinte menni, de lassacskán remélhetőleg majd halványodnak az érzések.

2018. máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elmúlik majd, mint minden.
2018. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fájdalmasan.
2018. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!