Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A mai férfiak külső alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai férfiak külső alapján választanak? Hiába jönnek ki jól, ha nem jön be külsőleg, mert nem ilyen vékony, nem olyan segge vgy melle van, akkor offolják is a csajt?

Figyelt kérdés

2018. máj. 9. 16:32
1 2
 11/17 iamaveryniceguy ***** válasza:
45%

Mindenkinek számít a külső. Kész. Pont.

Aki összejön olyan emberrel is, aki nem tetszik neki külsőleg, az nem csak saját magát, hanem a párját is átveri.


Mindenkit először a külső fog meg. Aztán jön az ismerkedés és ha nem illik összes a belső értékrendszerünk, akkor hiába néz ki tökéletesen, max dugogatni lesz jó.

Ilyennel pedig értelmes férfi nem megy bele kapcsolatba.


Nem értelmes pasassal pedig akarsz te kapcsolatot? Nem hiszem.


"...offoljátok is a csajt?" Igen, ha nem tetszik a külseje, akkor nem fogok vele ismerkedni, mert fölösleges. Sok nő tetszik külsőleg, de kevés fog meg belsőleg. Az elmúlt 13 évben komoly 7 kapcsolatom volt (fél év - 3 év közöttiek) és rajtuk kívül 4 lánnyal feküdtem még le, akik nem vonzottak másra. Egyik sem volt olyan, aki külsőleg ne tetszett volna.

2018. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Én elsőkörben a külsőt nézem,aztán csak a belső.

Mindkettő fontos de ha a külseje nem üti meg a mércét,akkor nem kell a csaj.

2018. máj. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Férfi függő.

Valakinek az arc többet nyom a latba,valakinek a fej alatti,valakinek mind a kettő.


Akinek az arc a fontos és az neki megfelel,ebbe nem fog belekötni,ha valakinek ez a fontos,az fogja nézni,akinek meg mindkettő számít,az ez alapján is fog szelektálni.Ha kifejezetten jóképű,jó testű csávó,válogasson csak,bármikor talál fogára valót.

2018. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%

Nemtom, remélem azért nem mindenki ilyen kétbites, hogy tetszik vagy nem tetszik. A kérdés sem erről szól főleg, hanem arról, hogy ha 1-2 olyan dolog van az illetőn, ami nem annyira jön be, de mondjuk a többi igen, akkor mivan. Vagy ez egy ilyen nehezen felfogható dolog, hogy pl bejöhet valaki arcra, de alakra nem, netán fordítva?


Hogy válasz is legyen: szerintem a férfiak többsége nem ilyen kritikus, hogy 1-2 hiba miatt "offoljon", az a nők szokása, de elképesztő szinten.

2018. máj. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nagyrészt a külső számít igen, viszont általában elég, ha "szebb az ördögnél". Vagyis ha nem kövér, vagy nagyon ronda az arca, akkor a srácok nagyrészének mér bejön egy adott lány. Az ilyen fenék mell meg egyéb méretek már nem osztanak szoroznak. Pl. nekem mindegy hogy a mellméret A-C, vagy a fenék cseresznye vagy barack, ha az összhatás jó, mellé csinosan öltözködik, akkor nem zárkózok el a dolgok elől.
2018. máj. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy vagyok vele, hogy tök mindegy, csak lenne már végre valakim.
2018. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én nem csak a külső alapján döntök. Sokkal fontosabb a belső.
2018. máj. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!