Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha viszonzatlanul szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha viszonzatlanul szerelmes vagy, nem rossz, hogy nem tudja a másik, nem jobb megmondani neki?

Figyelt kérdés
Nekem rossz, és az is, hogy azt sem tudja, hogy szerettem bele, milyennek látom, stb.

2018. máj. 10. 06:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok? Eloben beszeltek es ismered is? Vagy csak neten? Mert a 2. esetben tenyleg sokan beszelik be maguknak a szerelmet.
2018. máj. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Jobb lenne elmondani, hogy túl legyek rajta, de nekem sem megy. Nincs bátorságom. Pedig utána én is biztosan megkönnyebbülnék. A racionalitás azt mutatja, hogy az érzéseim viszonzásra sohasem fognak találni, mégis csak rá tudok gondolni, senki másra nem. Szánalmas vagyok.

Képtelen vagyok bevallani neki mit érzek, inkább mint egy partra vetődött hal vergődök még egy darabig. Minden ami rossz múlnia muszáj. Egyszer véget kell hogy érjen.

2018. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Te vagy a lány? Akkor próbáld meg előbb becserkészni, beszélgess vele, és ha jólesik a beszélgetés mindkettőtöknek, akkor mondhatsz olyasmit, hogy de jó lenne ezeket a beszélgetéseket megismételni, aztán vagy veszi a lapot, vagy nem. Végső soron még azt is elmondhatod neki, hogy te tulajdonképpen beleszerettél, Aztán majd meglátod, mi fog történni. Lehet, hogy egy ideig viszonozza, aztán meg otthagy, mert a fiúk azt szeretik, ha ők hódíthatják meg a nőt.
2018. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én a férfi vagyok.
2018. máj. 11. 11:32
 15/15 A kérdező kommentje:
Előbb tényleg próbálkozni kéne, csak nagyon félénk vagyok, meg sok probléma van az egésszel. Ha megmondanám, és megkérném, barátkozzunk legalább, az belefér? Amúgy van párja, de szerintem csak jobb híján lehetnek együtt, de őket se akarom piszkálni, nem is tudom, hogy működnénk, én elég béna alak vagyok, és nem hiszem, hogy ez lesz a legnagyobb szerelem életemben.
2018. máj. 11. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!