Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Jártatok már úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Jártatok már úgy hogy az első alkalomkor csak kihasználtak?

Figyelt kérdés
1-2 hónapig adta a szépet majd dobott?

2018. máj. 22. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ez előfordul. Én nem jártam így, de több barátnőm igen.
2018. máj. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos. Gyorsan rávet, hogy széttegyem neki, majd hitegetett, hogy összejövünk, stb, de nem lett belőle semmi, Naiv vagyok sajnos :(
2018. máj. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem.

Alapszabály nálam, hogy akkor fekszek le vele, amikor én is akarom, és annyira kívánom, hogy az se érdekel, ha nem lesz folytatás.

Aki úgy érzi, hogy kihasználták, az csak a pasi kedvéért megy bele a szexbe, így nem is élvezi igazán. Persze, hogy csalódott, ha neki a szex áldozathozatal, és nem kap érte cserébe semmit.

2018. máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok, igen, a szüzesség elvesztését értem ezalatt. Privátra reagálva.
2018. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, 3 kapcsolatom volt eddig, és nem jártam így senkivel szerencsére.
2018. máj. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt, sajnos vannak ilyen emberek.


És nem értek egyet azzal, hogy csak akkor kihasználás, ha te nem akarod... Én akartam, jó is volt, de nyilván többet akartam, és ő meg nem. Mondjuk én ezt esküszöm nem értem miért jó egyeseknek hogy 1-2 hónapig udvarol, azért, hogy egyetlen egyszer megdugjon és lelépjen.


De ez van, így jártam, tanultam belőle. Minden csalódástól senki nem tudja megkímélni magát.


27N

2018. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, mármint az első alkalomnál ponr nem, abból hosszú kapcsolat lett annak ellenére, hogy hamar túlestünk a dolgon.

Viszont életem során párszor (kb 3x) előfordult, hogy játszotta az agyát valaki, mikor csak arra kellettem, hogy dugjunk.

2018. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3. Vagyok

Ebben úgy gondolkodok, mint a pasik. Ők sose érzik, hogy csak kihasználtak őket, ha csak szex volt. 🤔🙃

Volt olyan, hogy első alkalom után én dobtam a pasit. Nem kihasználtam, csak abból egy elég volt. Akivel meg úgy feküdtem le, hogy tudtam, hogy csak szexet akar, az vegül két évvel később feleségül vett.

Vagyis mindig két emberen múlik, hogy lesz-e folytatása az első szex után.

2018. máj. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!