Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Terhes vagyok és a fiú elhagyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok és a fiú elhagyott és összejött mással?

Figyelt kérdés
Terhes lettem egy sráctól, akivel úgy volt hogy komolyra fordítjuk a kapcsolatunkat, majd ő inkább összejött egy másik lánnyal és amikor megtudtam hogy terhes vagyok, tovább folytatta a kapcsolatot. Borzasztóan össze vagyok törve, ha mellettem állna, megtartanám a babát, de nekem nincsenek rokonaim, csak 1-2 barátom és egyedül nem tudom vállalni. Azt akarja vetessem el, de az az igazság hogy nem szeretném és szeretem őt, vele akarok lenni, de ellök magától :(

2018. jún. 2. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok abortusz-párti, de vannak olyan helyzetek amikor sajnos ez a szükségszerűen rossz megoldás.

Ez a srác nem fog Hozzád visszatérni, de ha visszatérne se lenne sok értelme, ismét elhagyna.

Ha nincs senki aki támaszként melletted állna kétséges,hogy boldogulnál egy gyerekkel.

Menj el a védőnőhöz, beszéljétek át, és dönts, lehetőleg minél hamarabb.

2018. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Szóval te csak gondoltál egyet hogy legyen gyerek aztán csodálkozol hogy a másiknak meg nem kell?


Azért a gyerekvállalás 2 felnőtt ember döntése...

Azt pedig merem feltételezni hogy nem voltál eljegyezve sem hogy csak úgy gyerek legyen.

2018. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátló és "megszakításos" együttlét mellett "csúszott be" a baba.
2018. jún. 2. 16:04
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Most már ne a fiún bánkódj.

Most csak magadra,m vagy ha úgy döntesz- a babára gondolj. Sajnos nem sok időd van amúgy sem egy ilyen hapekon rágódni.

2018. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%

"Nem vagyok abortusz-párti, de vannak olyan helyzetek amikor sajnos ez a szükségszerűen rossz megoldás."


Ez a definíciója az "abortuszpártiságnak".


Aki abortusz ellenes, az MINDEN ESETBEN ellenzi.

2018. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 meg azon, hogy rosszul szedted a gátlót, és/vagy szedtél mást mellé, amiről nem olvastad el a papírt. Ugyan is a fogamzásgátló ma már 99+%-osan véd, szóval igen csak ritka hogy becsúszik a gyerek akár mindig sunába élvezéssel is. +1 védelemmel mint a megszakítás, pedig kb lottó 5 az esélye.

És miért jönne vissza mert terhes vagy? Ezzel már sok nő próbálkozott, sikertelenül. El kell engedni, le kell zárni, mert úgy is elhagyna újra, még ha vissza is jönne.

2018. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Terhes lettem egy sráctól, akivel úgy volt hogy komolyra fordítjuk a kapcsolatunkat"

Általában először szokták komolyra fordítani a kapcsolatot, és utána jöhet a gyerek.


"ha mellettem állna, megtartanám a babát"

Te komolyan ennyire függeni akarsz egy pasitól? Alig ismered, összejött mással, de ha a terhességed híre miatt visszament volna hozzád, te komolyan megtartanál egy gyereket ebben a bizonytalan helyzetben?!


"egyedül nem tudom vállalni"

"Azt akarja vetessem el, de az az igazság hogy nem szeretném"

Ha nem tudod vállalni, vetesd el. Ne szülj a semmire gyereket.


"szeretem őt, vele akarok lenni, de ellök magától"

Legyen már egy kis önbecsülésed.


"Fogamzásgátló és "megszakításos" együttlét mellett "csúszott be" a baba."

Valamit tuti rosszul csináltál. Emellett képtelenség teherbe esni.

2018. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!