Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki már összejött úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki már összejött úgy hogy egy rendezvényen?

Figyelt kérdés
Csak úgy random összeütköztek valami szituáció vol. És lett belőle szerelem? 19F Megköszönöm a válaszokat. Akár privátba is elmesélhetné nekem de nem kötelezö.

2018. máj. 17. 19:04
 1/3 anonim válasza:

Anyukám és apukám úgy találkoztak hogy valami házibuliba ment anyukám a barátnőivel és az utcán jött velük szembe apukám és a baráti társasága. Anyukám résteg volt és telibe hányta apukámékat. Végül a fiúk is elmentek anyukámékkal a házibuliba. Aztán összejöttek. Mostmár van négy gyerekük és még mindig nagyon szeretik egymást, néha túlzottan is.😂

Nekem egy fiúval úgy volt hogy beleütköztem egy buliban és ráléptem a lábára, hogy "kiengeszteljem" táncolnom kellett vele, 11 hónapig voltunk együtt...

2018. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ez szép ☺😅😅 elsőnek.
2018. máj. 17. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Koncert odajött, beszélgettünk és megcsókolt, házibuliban leültem egy lány mellé, szórakozóhelyen egy nálam sokkal magadabb lány odajött táncolni és itallal kínált.

Barhol lehet, csak legyél nyitott és érezd jól magad.

2018. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!