Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 7 és fél évig jártam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 és fél évig jártam egy lánnyal, néha szakítottunk aztán újra összejöttünk szóval ilyen viharos volt. Miért történik ez szerinetek?

Figyelt kérdés
Szakítottunk, mètt nagyon elhűltünk, és akkor mondtuk ki, hogy vége, mikor én összejöttem az exemen keresztül megismert lánnyal, aki egy barátnője, kolléganője volt, és el is vettem felesègül és gyerekünk is van:) Az exem meg hozzàment a feleségem egyik régi egyetemi haverjához. Mindennek már 5 éve. Az érdekesség hogy most egy közösségben élünk; az exem meg a férje annyira gyűlölnek, hogy még az kávézóból is kimennek, ha véletlenül bemegyünk mi akkor. Nem tudom megfejteni milyen gondjuk lehet, még ha az exem szidna engem, azt megérteném, bár oka nincs rá, kizárólag azért szakítottunk amiért a legtöbb kapcsolat is gallyra fut, sokat veszekedtünk apróságokon, nagyon különbözőek lettünk és elhűltünk. De hogy az férje miért szid engem? Kb 5x találkoztunk éd akkor még nem is voltak egy pár az exemmel. Bánt hogy a feleségem nagyon aljas módon elhordják mindennek, pedig már 5 év telt el. Miért foglalkoznak ennyit velünk? Nem kellene örüljenek? Ha én nem jövök össze a kicsi feleségemmel anno, akkor ki tudja ök együtt lennének-e most. Megbeszélni nem kehet velük, mert szerintük nem normális ha két ex egy asztalhoz leül. Mit tegyünk?
2018. jún. 2. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Te boldog vagy, családod van. Attól, hogy ők miket mondanak még nem lesz úgy. Valószínű féltékenyek, irigyek vagy valami tüske van a “lelkükben”. Túl unalmas és silány életük lehet, ezért a tiéddel foglalkoznak. Biztos abban lelik örömüket, hogy titeket szidnak. Hagyd figyelmen kívűl és elmúlik az “utálat”. Elfelejtik..
2018. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az egész probléma abból fakad, hogy az exed úgy gondolja, hogy birtokol, és irányíthatja az életedet, hogyan viselkedsz, kivel vagy együtt, stb. Annak idején valószínűleg ebből adódtak a veszekedéseitek is, és utána ez az állapot rögzült nála. Gondolom te lehettél alárendelt szerepben a kapcsolatban. Ugyanezt a vonalat viszed tovább azzal, hogy eltűröd, hogy beszólogassanak neked és a feleségednek. Ha megtámadnak, akkor hárítani kell, különben megsérülsz. A leggyorsabban úgy lehet lerendezni ezt, ha kiállsz magadért, odamész, és kikéred magadnak, hogy ilyeneket mondanak rólatok. Lehet, hogy verekedés lesz belőle, de attól még teljesen igazad van. Persze lehet nem foglalkozni is velük, ahogy az 1-es javasolja, aztán szép lassan rámegy az önbecsülésed.
2022. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!