Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a gond? Mar lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? Mar lassan tiz eve vagyok parommal egyutt joban rosszban. De gyakran nem kíván engem!

Figyelt kérdés
Mi lehet a gond? Mar lassan tiz eve vagyok parommal egyutt joban rosszban. De gyakran nem kíván engem! Most meg felkereste az exbaratnojet es szerinte ez normalis, hogy talalkoznak. Szerintem meg nem! Egyutt elunk. Az elejen gyakori szex volt es nagyon jo. Tavaly kezdodott az, hogy a szexualis egyuttletunk csak az oralis szexrol szolt. Azaz en elegitettem ki utana elaludt. Es semmit nem kaptam. Kicsit feszultebbe valtam. Utobbi idokben mar semmilyen egyuttletunk nem volt. Es a napokba megint elovette, hogy csinaljam neki en meg feszult lettem. Tudtam hogy mi lesz a vege. Nagyon szeretem, es nem akarom elvesziteni. De rossz erzes h az exeivel jon. En amugy eleg szexigenyes es bevallalos vagyok. Heti tobbszor is ra masznek. De hat nem akarja. Megkerdeztem es azt mondja nincs kedve, de velem akarja leelni az eletet. Akkor minek keres mast? Azt kerdezi nem talalkozhat a barataival? Csak hogy o exbaratno. Egyebkent meg torodik velem allandoan, epp ezert szeretem. De a szexualitas hianya miatt feszult vagyok es gyakran veszekszem vele. Nem tehetek rola. De a veszekedesek miatt keres mast? En mindent megprobaltam h minden jo legyen. Kerem segitsetek!
2018. jún. 2. 20:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Meg kerek tobb segitseget!
2018. jún. 3. 16:35
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem kellesz neki. Milyen segítség kell még, hogy eljusson az agyadig?
2018. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Akkor miert nem mondja ki a vegszot? Elmondanad? Tavaly ott hagytam es vissza konyorogte magat, miert?
2018. jún. 3. 22:08
 14/19 anonim ***** válasza:

Mert a kényelem, a kaja, a tiszta ruha meg a szpás jó, ha van. Ezeket nem minden nő adja meg.

Nem vagy túl okos.

2018. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Figyelj ide! Szepen beszeljel velem legyszives! R...tul nem ismersz. Itt nem az agy szamit ebben a temaban, hanem a lelek. Hogy mennyire szereted a parod.
2018. jún. 3. 22:16
 16/19 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen mondtam.

Nem számít, hogy te szereted-e. Ő már nem szeret. Csak ezt te nem vagy hajlandó tudomásul venni. De csak a saját idődet vesztegetés vele.

2018. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ok. Koszi
2018. jún. 3. 22:27
 18/19 A kérdező kommentje:
Hatja meg fiatal vagyok. 30 elott.
2018. jún. 3. 22:29
 19/19 A kérdező kommentje:
Most mar egyre rosszabb a helyzet!!!!
2018. júl. 2. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!