Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak játszmákkal lehet szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszmákkal lehet szerelmet, kapcsolatot elérni?

Figyelt kérdés

Olvasom a gyakorit és cikkeket, könyveket a párkapcsolatokról, nézem, hogy a környezetemben hogy alakulnak a kapcsolatok. Csak kapkodom a fejem. Évek után is elköteleződés nélküli együttlevések, örök egyedülállók, egyéjszakások után szerelemért siránkozók, barátság extrákkal, pua, titkos szabályok, "légy elérhetetlen, akkor szeret beléd", pincsikutya, friendzone, előbb magad szeresd, dating coachok, stb.


Sajnos egy olyan esetről sem tudok, hogy két ember felfigyel egymásra, beszélgetnek, találkoznak, egy idő után lefekszenek és ebből kialakul egy kapcsolat, ahol mindent meg lehet osztani egymással és még a hűség is alap.


Mintha az egész csak egy biznisz lenne azoknak, akik benne vannak és azoknak is, akik abból akarnak megélni, hogy tanítják az ismerkedést. Úgy érzem, nekem idegen ez az egész, bár tény, hogy sosem szeretett belém, aki mellett hűségesen kitartottam. Nekem az sem menne, hogy minden nap mással randizzak.


2018. jún. 3. 08:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa világot élünk, minden túl van tolva. Én se látom már át a dolgokat. Magyarázni azt nagyon sokan tudnak, de valamit felmutatni annál kevesebben. Felét nem kell elhinni annak, amit interneten olvasol, de még azt is fenntartásokkal kell kezelni.
2018. jún. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak játszmákkal lehet kapcsolatot kialakítani, az enyém úgy alakult, ahogy te leírtad (találkozások, beszélgetések, egyre mélyebb témák, hosszabb és szorosabb ölelések, "véletlen" érintések végül csók, kapcsolat, majd szex). Nekem nem is menne máshogy, de úgy tervezem, hogy nem keresek újra párt, maradok a jelenlegivel :)


Viszont szerintem is nagyon sok az olyan kapcsolat, ami hazugsággal indul, meg nem tudnak egymással kommunikálni a felek ("szerintetek hogy mondjam el a páromnak, hogy...?"). Nincs bizalom, őszinteség sok kapcsolatban.

2018. jún. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Privátot írónak: ha a pasi elkezd játszmázni, akkor otthagyod szépen. Gondolom te sem gyerekkel akarsz párkapcsolatot, aki nem tud őszinte lenni és a játékokban leli örömét.
2018. jún. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha neked csak azzal sikerült, akkor sajnállak:) Te bajod.
2018. jún. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
Nőt megszerezni tartósan, sajnos igen, úgy tűnik játszmázással lehet, hogy kedves vagy törődő, de csak módjával, és módjával keménykedsz is nekik. Fordítva is gyakori, de bizonyos férfiakat pont elriaszt a játszmázás.
2018. jún. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%
Ha nőnél akarod elérni, akkor igen, muszáj játszmáznod.
2018. jún. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

#2 vagyok és nő. Nem kellett értem játszani, legyen a másik őszinte, én is az vagyok. Max annyi játszmázás történt a részemről, hogy bár én odavoltam érte, nem csüngtem állandóan rajta, az mindenkit elijeszt. Ez játszmázás már? :D


Ő nem játszmázott soha, önmagát adta, én ebbe szerettem bele még a barátságunk közben, mielőtt összejöttünk volna.

2018. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Másokat nem tudok, de nekem úgy történt ahogy írtad. Megismerkedtünk, beszélgettünk nagyon sokat, barátok lettünk, találkoztunk, csináltunk együtt programokat, aztán szerelmesek lettünk. Ez 7 éve volt, nem tudom azóta mit változott a párkeresés.
2018. jún. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
#7 minden nő ezt mondja, csak szólok :)
2018. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, és minden pasi ezt mondja hogy a nőknek ez kell :) hagyjuk már az általánosításokat és nézzünk már bele az egyéni esetekbe is. Ha már barátságunk közben játszmázik, úgy hogy nem is jöttünk be egymásnak először, és csak a közeledésemre kezdett rám "úgy" tekinteni, annak mi értelme lett volna? :D Hogy legyek továbbra is a barátja, amikor pár hónap után, jobban megismerve őt én már többet szerettem volna?
2018. jún. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!