Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejöttem egy félig cigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy félig cigány lánnyal, viszont a szüleim ellenzik a kapcsolatot. Szerintetek sem előnyös a dolog? F/22

Figyelt kérdés
A csaj okos, egyetemre jár és normális körülmények között él. Mellesleg a szülei is rendes, dolgos emberek. A szüleim viszont hallani sem akarnak a dologról, nem akarják őt elfogadni. Mit tehetnék, hogy mégis támogassák a kapcsolatot? Vagy ez miatt szakítsak vele?

2018. jún. 3. 11:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10 - es ,igen az aggodalom az jo ha van egy szuloben , de ahogy irtad egy beszelgetes mar tobbet dobna a lantba. Ameddig nem szolal meg egy ember addig nem is lehet tudni igazan hogy milyen is . A beszedunk akar a jellemunk egy reszet muathatja . En is fel ver vagyok , ferfi bar nekem annyiban jobb hogy nincs csaladom , igy ilyenektol nem kell tartania a velem kapcsolatot kezdemenyezot illetve mas fajta tarsasagoktol sem mert olyanokkal sincs barati / haveri viszonyom.
2018. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A szüleid hozzáállásából azt érzem, hogy mintha valami felsőbbrendűségi gőg munkálna bennük. Milyen alapon?

Nekem sem a bőr színe számít hanem az emberi mínőség. Igaz, cigány barátom még nem volt de többet ismerek közülük aki tisztességesebb életet él sok fehérbőrű magyarnál

2018. jún. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha szakítasz vele, add meg a számát. ;)


Egyébként meg 22 évesen mit érdekel, hogy mit rinyálnak a szüleid?

2018. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!