Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyon sok előnyös dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon sok előnyös dolog va na külsőmben, de van egy olyan dolog ami miatt nagyon eltérek másoktól, akkor lőttek minden más jónak?

Figyelt kérdés

Pontosan nem akarom leírni hogy mi ez mert félek hogy felismernének, a lényeg hogy Mo-n szerintem 1M nőből ha 5-nél van ez...


Tudom hogy kicist így nehéz a kérdés, de ha van egy elég szép igényes lány, akinek van egy olyan jellemzője ami miatt megnézni mindenki az utcán, akkor annak emnnyi esélyei vannak szerintetek?


18/L


2016. febr. 27. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs miről beszélsz. Írd le privátban, hogy mi az a dolog és majd úgy tudok is válaszolni a kérdésre.

Ha pl. van még egy szemed a homlokodon az valóban elég taszító lenne, lehet akármilyen alakod.

2016. febr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha elcsúnyít akkor sokat nem érnek mellette az előnyös dolgok.
2016. febr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Evergrey ***** válasza:
Ezt így lehetetlen megmondani anélkül, hogy konkrétan ismernénk a problémát. Tudom, könnyű innen mondani, hogy ha csak ez az egy dolog zavar magadon, akkor ne görcsölj rá ennyire, de az is segít.
2016. febr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem írod le mi az amiben eltérsz, nem lehet a kérdésedre megfelelően válaszolni.
2016. febr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez így értelmetlen. írd le privátban!
2016. febr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy így tényleg nem lehet válaszolni.

de használhatja az az 5 másik nő is az oldalt, nem biztos hogy felismernek :D

2016. febr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem lehet így mit kezdeni a kérdéssel, nekem is megírhatod privátban, nő vagyok.
2016. febr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is leírhatod nyugodtan.

19/L

2016. febr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!