Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után vörös szíves emoji?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után vörös szíves emoji?

Figyelt kérdés

Sziasztok, előljáróban annyit szeretnék írni, hogy én és az ex barátnőm 25 évesek vagyunk. Mindketten most fejezzük be az egyetemet, én világéletemben külföldön akartam élni ő pedig magyarországon, 2 hónapja véget vetett a kapcsolatunknak(távkapcsolat volt), mivel nem akarta, hogy az álmaimat feladjam miatta és úgy szeretett belém amilyen vagyok. Ő időközben talált egy másik fiút, de barátok szeretnénk maradni. Nos, az utolsó talinkon is egyértelmű volt, hogy a régi kémia-vonzalom megvan közöttünk, ezt ő is kijelentette, illetve azt is mondta, hogy mostanában ne találkozzunk, mert akkor újra belémesne.


Én most kezdem az egész helyzetet feldolgozni, a legkorrektebb módon próbálok meg az új helyzethez adaptálódni. Hetente-kéthetente szoktunk néhány sort írni egymásnak, nem üldözzük a másikat-azt hiszem felnőtt módjára kezeljük a témát.


A kapcsolatunk egyébként azokon a pillereken alapult, hogy amennyiben a másikunk talál-de nem keres-szóval talál olyan párt, aki jobban passzol a jövőbeli terveinkhez, akkor ne akadályozzuk meg a másik boldogulását és örömét.


A minap kaptam tőle egy tőmondatot ill. a végén egy vörös szív emoji-t, ami a kapcsolatunkban sem volt teljesen hétköznapi, sőt.


Kiváltképpen korunkbeli csajokhoz szólna a kérdésem, ti mit gondoltok erről az egészről? Ill. az volt egy kimásolt képben hangsúlyozva, hogy nem szeretne elveszíteni, amiket egyébként mindig is többször kiemelt, amikor még együtt voltunk.


Intelligens hozzászólásokat, nagyon szívesen fogadnék, szép napot mindenkinek :)



2018. jún. 6. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem a legkorrektebb, és a legegyértelműbb az lenne, ha megkérdeznéd tőle, hogy mit jelent az a kis szívecske. Persze normális stílusban, megmagyarázva, hogy azért mert nem tudod hova rakni.

Az a baj, hogy felesleges találgatni, mert tényleg bármi lehet. :D


Remélem nem bánod, hogy korodbeli srácként válaszoltam. :)

2018. jún. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
dehogy, sőt köszi szépen, azonban azt hiszem, hogy mégsem szeretném konkrétan megkérdezni. vélhetőleg még most is nagyon sokszor eszébe jutok, nem szeretném felszakítani a sebeit
2018. jún. 6. 14:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg sokat gondol rád. Próbálja elnyomni az érzéseit, de mint egy hullámvasút, úgy változik benne. Van, hogy könnyebb, máskor nehezebb. Szerintem se kérdezz rá. Ennyire más elképzelesek mellett nem tud működni a kapcsolat, bármennyire is szeretnétek. Én 5 éve voltam hasonló helyzetben. Mai napig eszembe jut, mennyire fájt akkor és mennyire nehéz volt elfogadni a helyzetet.
2018. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Marhaságot csináltok. Szeretitek egymást? Akkor legyetek együtt rendesen és oldjátok meg a problémátokat. Pl.mi lenne, ha megpróbálnátok Magyarországon boldogulni? Ha nem sikerül, nem úgy haladtok, ahogy szeretnétek, még mindig mehettek külföldre. Ez lenne az érett kezelèse a helyzetnek. Szerintem. A "maradjunk barátok" dolgot a tinik még elhiszik. A felnőttek tudják jól, hogy a "barát/barátnő" a tartalék fütyi/punci ínséges időkre. Szóval üljetek le és döntsétek el, hogy együtt vagy külön akartok lenni. Ha külön, akkor teljesen szálljatok ki egymás életéből.
2018. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as válaszoló és neked hogyan sikerült meg új életet kezdened? Vagy ez a dolog életem végéig bennem marad?


Kedves 4-es válaszoló. Egyáltalán nem erről szól ez a barátság dolog közöttünk. Az első pillanattól kezdve olyan volt, mintha mindig is ismertük volna egymást. Mielőtt egymásba szerettünk, a legjobb barátokká és bizalmasainkká váltunk egymásnak. Az ő esetében nagyon szorosak a családi kötelékek amik egy magyar nagyvároshoz és közvetlen környezetéhez kapcsolódnak. Az én esetemben azonban alig-alig funkcionál a család ill. azt az országot/nyelvet/kultúrát nemes egyszerűséggel gyűlöli, ami engem már egészen kisgyermekkorom óta vonz és aminek nemzetiségi szinten tagja is vagyok. Másrészt az én végzettségemmel az ő városában igen komplikált lenne munkát találnom, viszont külföldön nagyon jó lehetőségek várnak rám, előző nyáron is ebben az országban dolgoztam egy vállalaltnál ahová visszavárnak.

2018. jún. 6. 14:54
 6/9 A kérdező kommentje:
egyébként az első randinkon szint eegy önmonológot tartott, amiben kifejtette, hogy mennyire szeret, de ennek így hosszútávon nem nagyon lehet jövője, viszont ha én is úgy gondolom, akkor élvezzük ki azt az időt, amíg együtt lehetünk... és én is kiakartam élvezni, közös döntés volt
2018. jún. 6. 14:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kitartok az àlláspontom mellett. Ha ez tényleg akkora szerelem, akkor megoldjátok. A többi mellébeszélés és kifogás. A "maradjunk barátok" meg önkínzás és csak a bonyodalom van belőle.
2018. jún. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Hát, időbe telt elfogadnom. De segített a tudat, hogy az én döntésem volt maradni. Mert én ezt szerettem volna. Előbb itthon megpróbálni boldogulni és ha nem megy, akkor esetleg külföldön próbálkozni. Ha vele mentem volna, szerintem megbántam volna, hogy csakúgy eldobtam a lehetőséget, hogy itthon élhessek. Ő nagyon menni akart és elengedtük egymást. Ez sajnos köztünk akkora ellentét lett, hogy nem tudtuk megoldani. Ha hazalátogat, akkor szívesen találkozom vele. Ez úgy évente egyszer van, de már ennél is ritkább. Nem tudok rá úgy nézni, mint azelőtt. Haragszom, mert meg sem próbálta itthon.

De eltelt pár év és lett egy olyan kapcsolatom, akivel egyezik a véleményünk ezzel kapcsolatban is.

2018. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld ennyire, írtad, hogy már talált mást!
2018. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!