Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok miért marketingként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért marketingként tekintetek a társkeresőkre miért szempont a másik végzettsége, fizetése?

Figyelt kérdés

Persze tisztelet a kivételnek. Azt vettem, hogy a társkeresőkön ez jobban jellemző, mint élőben. Értem én, hogy így szűrtök, de úgy is lehet szűrni, hogy leveleztek valakivel és, ha van közös szimpátia akkor találkoztok és, ha minden jól megy akkor egymásba szerettek.

Fizetés, végzettség kérdés számomra elég érzékeny téma mivel én elég erős baloldali gondolkozású vagyok számomra nem a fogyasztás az élménygyűjtés az elsődleges és nem tekintem kánaán-nak a kapitalizmust. Számomra sokkal fontosabb az illető emberségessége, a világról alkotott képe, beszédstílusa, megjelenése minthogy mit ért el az életben.

Engem férfiként nem zavar, ha esetleg a nőm dupla annyit keres, mint én. Tételezzük fel keres 300-at én csak 150-et, ezzel semmi baj nincs, mivel éhen biztosan nem fogunk halni és lesz fedél a fejünk fölött. Csak nem kéne kiemelten kezelni az anyagiakat és, ha esetleg elutazunk valahova akkor ahoz mérten menjünk el, hogy mennyit tudunk adni a közösbe.

Amúgy is közös kassza párti vagyok, mivel ez az alapfokú bizalom része és eltünnik az én meg te és mink lesz helyette. Ha esetleg én keresném a dupláját akkor, ha elmegyünk nyaralni fizetném a többségét és nem azon kattognék, hogy a legtöbbet ÉN kerestem meg ő meg fele annyit nem keres, mint én. Ez olyan gyerekes gondolkozás és ezekután sokan kánaának nézik a kapitalizmust az egyenlőtlenséget természetesnek veszik, holott az egyenlőtlenség okozza ezeket a feszültségeket.

A végzettségről is hasonló véleményem van tök jó, hogyha valaki megtalálta azt amiben jó, de azt elvárni, azért hülyeség, mert egy papír nem teszi az embert jobbá.


2018. jún. 10. 21:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azért Hitlert ne hasonlíts már egy nő párválasztési szokásaitól... nem szegregálok én senkit. Csak éppen nem vagyok időmilliomos, és igen, emiatt lehet, hogy kiszórok mondjuk 50 levélből 2 olyat, aki amúgy jó lenne... de inkább megreszkírozom ezt, mint azt, hogy kapjak 50 levelet, aminek botrányos a helyesírása, f.os képpel, "borotválod-e a p...d" stb.-vel kezd, amiket egyesével végig kell olvasnom... és ha reagálok rá, ha nem, elküldenek anyámba. Ha szűrök, sokkal élvezetesebb lesz nekem a társkeresés.


Ettől még nem szegregálok senkit, és el sem törölném őket a föld színéről. Pusztán ismerkedni nem szeretnék velük. Élőben meg ott van a kisugárzás, amiből azonnal le lehet venni.

2018. jún. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és tudod, mennyit ér, ha egy nő pusztán csak kiírja, hogy kulturálatlanok ne írjanak neki? Vagy akár azt, hogy csak komolyak írjanak? Hahahaha. Egy büdös nagy semmit. Főleg mert a kulturálatlanok része nem hiszi magát kulturálatlannak, pusztán azért, mert van nála is lejjebb ("Én nem vagyok annyira kulturálatlan, mert a Való Világot nem nézem, csak az Édes Életet meg az Éjjel-nappal Bp.-t" szint). Plusz aki meg magára ismer, az direkt ír, olyanokat, hogy "Kinek képzeled magad te r....c? Remélem, megerőszakolnak, akkor legyen nagy a pofád, te sznob p...a". Egy jó szűrővel meg az ember lányának adatlapja ilyenekhez egyszerűen nem is jut el.
2018. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!