Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha vágyom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha vágyom egy kapcsolatra, de valamiért mindig meghátrálok?

Figyelt kérdés
Például: elkezdek valakivel ismerkedni, tök jó minden, ki is megyünk, találkozunk, és csinál valami olyat ami nekem nemtetszik, egyböl letiltom, de úgy, hogy nem is szólok neki miért. Legutóbbit azért tiltottam le, mert csak akkor tudott ram írni, amikor találkozni akart (nem volt szex köztünk). Ezt furcsáltam, mert ha érdekel valaki, akkor legalább jelentkezek neki egyszer egy nap, megkérdem mi újság vele stb. És úgy érzem, hogy így egyszerübb, ha valakivel megszüntetem a kapcsolatot, és nemmegyek bele ilyenbe. Már 2 éve magam vagyok, és nagyon hozászoktam az egyedülléthez. Szeretnék kapcsolatot, de ha belegondolok mivel is jár egy kapcsolat, lehetnek veszekedések, félreértések, csalodások,..akkor teljesen meghátrálok. Hogyan tudnék ezen változtatni? Volt már valaki ilyen helyzetben? 24/N
2018. jún. 12. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem olyan szinten vagy onbizalom hianyos, hogy ha valami nem ugy van ahogy elkepzeled konkretan MENEKULSZ.


Ezt neked kell kibogoznid magadban miota tart es mi okozza ezt.


32N

2018. jún. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azért ezt a szó nélküli letiltás szokásodat próbálhatnád elhagyni ilyen apróságok miatt.

Már az ismeretség elején is szorosan kötődsz,nincs ezzel feltétlen baj csak kell hozzá megfelelő partner is.

2018. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
#1: Mi köze lenne ennek az önbizalomhiányhoz? Szerintem ponthogy inkább nagyon tudatos vagy, kérdező, tudod, hogy mit akarsz, egyedül is képes vagy feltalálni magad és ez nagyon jó. Ne erőltesd az ismerkedést, és ne legyenek elvárásaid, hogy pl ha nem beszéltek minden nap, akkor égjen el a Pokolban :D Legyél kicsit lazább, csak ismerkedj, barátkozz eleinte, és szép lassan kialakul majd valami több is. Csak ne kapkodj, én is mindig ott szúrtam el, hogy egyből rácuppantam a pasikra, elvártam volna, hogy egész nap körülöttem forogjon minden gondolata.
2018. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem sem sincs baj. majd aki érdekelni fog azt nem tiltod le. nem baj ha az érzéseidre hallgatsz. majd lesz pasid előbb utóbb. reméljük nem is az internetről lesz hanem igazából kezd valaki udvarolni.
2018. jún. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. A mai fiatalok (én is) nagyon elszoktak a társas együttéléstől azon keveseket leszámítva, akik mindig kapcsolatban vannak (kapcsolatfüggők), vagy egy nagyon hosszú kapcsolatuk van. Ha felmerül valami apró probléma, valami apróság nem tetszik a másikban, akkor egyből kukába dobjuk az egészet. Nincs toleranciánk a másik iránt elképesztő apróságokban sem. Él egy közel tökéletes kép a fejünkben és ha ahhoz nem tudjuk a valóságot hozzáerőszakolni, akkor inkább nem kérünk a valóságból.


2. Ezt hogy szó nélkül eltűnsz, letiltod a másikat ismerkedéskor, nem csak te csinálod, hanem nemtől függetlenül a fiatalok úgy kétharamada-háromnegyede. Velem is rendszeresen megcsinálják a csajok, de ha olyan van én is más lányokkal. Valahogy nincs gerincünk még csak megírni sem (nemhogy személyesen megmondani!) a másiknak, hogy "Bocsi, nem akarok veled ismerkedni.".


Ezeket a dolgokat nevetségesnek tartom hogy ilyen bénák vagyunk, miközben ránézek a nagyszüleimre, akik 61 éve vannak együtt, vagy visszaemlékszek a másik párosra, akik meg 42 évig voltak.

24/F

2018. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én meg nem tudok megbízni a női hűségben pedig eddig egyszer sem csalódtam...na ez a beteg 2xf
2018. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ez az onbizalomhianyossag szerintem is hulyeseg, mert szerintem aki az, az rogton az elso pasira racuppanik ugy, hogy a pasi le se tudja magarol vakarni :) es egyebkent ez is olyan, hogy nagyon sok pasi egybol mindent akar, egyutt alvas, szex. azt se ertem miert kell egybol elso talalkozon lesmarolni a csajt. en sokkal jobban szeretem kiismerni a masikat. nem az hogy egybol valakibe szerelmesnek lenni, meg levegot se hagyni venni. en ha kapcsolatba vagyok normalisan viselkedem, de egy kis szabad ter kijar mind a ket felnek en ugy gondolom, es ezt kevesen tudjak megadni a masiknak. mert sokak szerint mire szabad ter egy kapcsolatba.
2018. jún. 12. 13:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért akarják az első randin lesmárolni a csajt mert kicsi az önbizalmuk, hogy anélkül a csaj akarna második találkozót is majd. Úgy vannak vele, hogy ha már csók volt, az egy biztos jele a kölcsönös vonzalomnak az első randin úgy mint semmi más. A csaj úgy nagyobb eséllyel akar majd legközelebb is találkozni
2018. jún. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ne hátrálj meg
2018. jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pedig #1 látja jól, hogy ez bizony önbizalom hiány és önismeret hiány.


Ezt egyébként maga a kérdés puszta léte is igazolja...


Nem is nagyon kell ragozni, inkább idézem:


"belegondolok mivel is jár egy kapcsolat, lehetnek veszekedések, félreértések, csalodások,..akkor teljesen meghátrálok"


Nyilván itt az önbizalomhiány nem azt jelenti, hogy "csúnyának" tartja magát a kérdező, hanem hogy helytállni egy kapcsolatban, megbírkózni az esetlegesen felmerülő problémákkal.


Egyébként ezt is világosan leírta az #1 válaszoló, mégsem sikerült mindenkinek értelmeznie. Sokszor egy-egy szó, fogalom, mint pl az önbizalom hiány jelentését csak nagyon szűken vagy sztereotipizálva értelmezik és így elveszik számukra a szöveg üzenete.

2018. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!