Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem vagyok még kész egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok még kész egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

A lényeg: 21 éves lány vagyok. Eddig nem volt még rendes kapcsolatom -tavaly majdnem összejött egy, de abból nem lett semmi. Még szűz vagyok, de pasival volt már dolgom. A problémám az, hogy valahogy nem akar összejönni ez az egész szerelem-párkapcsolat. Nem vagyok vékony, ez tény, de nem folyok szét. Járok edzeni is, vannak barátaim is, akikkel el szoktunk menni inni, kocsmázni, néha-néha bulizni. Adok magamra is, nem valami lepukkant, zsíros hajú proli vagyok. Régen sokáig úgy voltam egy párkapcsolattal, hogy "Jó lenne, de ott van az egyetem, a hobbik, csak púp lenne a hátamon", de mostmár nem ezt érzem. Tényleg szeretnék egy párkapcsolatot.


Tény és való, hogy az önbizalomhiányom is rájátszik erre, amin próbálok változtatni, de ugye alap nélkül nehéz házat építeni. Nem tudom, hogy kell ismerkedni, hogy kell leszólítani egy srácot -ha tudnám, alkalmaznám. Egy-két praktikus tanácsot szívesen fogadnék.



2016. jan. 13. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából a srácoknak kéne leszólítani téged. Valami miatt viszont nem kezdeményeznek. Lehet az önbizalomhiány a külsődön is látszik, testtartás, kisugárzás... és amiatt. De igazából nem tudom, mert én pont olyan férfi vagyok, aki szintén önbizalomhiányos, és fogalmam sincs, hogy kell közeledni egy nőhöz, meg talán tudat alatt nem is vagyok kész rá, vagy a franc tudja. :D
2016. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van, inkább a srácoknak kellene kezdeményezni, mondjuk a mai világban a fordítottja is elfogadott.

Szerintem beszélgess akivel tudsz, ismerj meg újabb és újabb embereket, és akkor lehet, hogy a fiúk is felfigyelnek rád. Ahogy látom közeggel nem lesz probléma, végre nem egy beburkolózott csaj, aki a szobájában ülve várja a csodát. :)

F

2016. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2.: Köszönöm a válaszod! Hiszek abban, hogy a 4 fal között, a sült galambot várva semmi pozitív előrelépés nem fog történni. Már csak azt kell megtanulnom, hogy hogyan kell rendesen viselkedni -mert én vagyok az a csaj, aki folyton zavarban van számára szimpatikus férfiúk társaságában és ilyenkor kuss a neve :D
2016. jan. 13. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Nekem konkrétan tetszik, ha egy lány zavarban van, szerintem aranyos. :)

Amúgy nem kell rágörcsölni, engedd el magad, legyél laza, olyan, amilyen a barátaiddal szoktál lenni.

2016. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első körben simán barátkozni próbálj, és ne bevágódni a fiúknál, meg hogy mindenáron randira hívás legyen az ismerkedésből. Lehet csak barátság lesz belőle, de az is fontos, a jó barátok támogatják, segítik egymást, valamilyen szinten bizalom is van, meg el is fogadnak téged, ami segít önbizalmat építeni. Aztán egy pár ilyen barátságból már lehet több is akár :)
2016. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy kis mosoly sokat dob az ember kisugárzásán. Tessék sokat mosolyogni!! :)


Egyetemi bulikban úgy lehet a legkönnyebben ismerkedni, főleg ha ittasak a kiszemeltek, hogy véletlenül nem jártunk közös órára? Vagy annyira ismerős vagy, nem egy szakon vagyunk? stb... :)


Használd a fantáziád! :)


21 éves egyetemista lány

2016. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!