Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyembe? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe? Vagy ti értitek egyáltalán az egészet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet ,hogy nagyjából 2 hónapja újra el kezdtem beszélni az ex barátnőmmel. Oké most kövezzetek meg de még mindig szeretem . Mióta vége lett vele azóta volt még 2 barátnőm de a szivem vissza húz hozzá. A helyzet a következő: Újra elkezdtünk beszélni, ha megcsokolom vissza csókol ha megfogom a kezét és megszorítom ő is vissza szorítja, sőt mi több már úgy is voltunk együtt. Nos szívem szerint én kibékülnél vele de ő ezt másként látja. Ha megkérdem tőle, hogy szeret akkor azt mondja ,hogy nem. Megkérdeztem tőle azt is , hogy miért nem akar kibékülni velem ? A válasza annyi volt , hogy nem akar még egyszer csalódni. (Azért lett vége mert egy paraszt voltam , nem bántottam semmi csak sokat veszekedtünk és elég csúnyákat).Annak már 2 éve én is fejlődtem elmében és már másként nézek a világra. Annyit még tudni illik ő volt az első barátnőm és én voltam neki az első barátja.2 évet voltunk együtt.

Szerintetek ?



2018. jún. 20. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna. Én is 100x visszafogadtam az exem, mert annyira reméltem, hogy helyrejön a viszony. De ahogy nyeregben érezte magát, minden a régi lett. A mai fejemmel már pont azt csinálnám, mint a barátnőd: hagynám a francba az egészet, és keresnék egy jobbat.
2018. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az "elkezdtem beszélni" és a rendszeresen összejártok és lefekszetek között elég komoly különbség van.


Sanszos, hogy ő is holtidőben teng, értsd: nincs olyan, aki neki tetszene, ezért kikapta a fagyóból a töltött káposztát és most azt majszolgatja, amíg valaki szembe nem jön. Próbálkozhatsz nála bizonygatni, hogy változtál, de én a helyedben óvatos lennék és nem tennék fel mindent arra, hogy újra együtt lesztek.

2018. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem zárom ki egyik esetet sem .DE!Mikor szakítottam a barátnőmmel 1-2 napon belül már írt is nekem és kereste a társaságom.Igazából azért lett vége mert a szülei nem tudtak elfogadni. Szerintük ha az ember bőre egy árnyalattal barnább akkor az már tuti roma.Rasszizmus a köbön és még alapja sincs.Aztán tiltották tőlem meg még a családból is ki akarták tagadni ez is közre játszott a szakításnak.Azt mondja ha akkor nem vagyok ekkora paraszt még mindig együtt lennénk. Igazából nem tudom nem vagyok egy semmire kellő ember.Gépészmérnök vagyok. Nem hiszem , hogy valami hiányt szenvedne mellettem .Soha nem csaltam meg senkit és őt főleg nem tudnám. Lehet most gyerekesnek fogtok tartani de nekem még mindig ő a hercegnőm :))
2018. jún. 20. 23:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat, nem akarlak elkeseriteni, de a rasszistaknak nem a borszinnel van a bajuk... Azzal, ahogy akkor viselkedtel, pedig pont igazoltad a feltetelezesuket. Szoval lehet, hogy alkalmi kapcsolat meg osszejon vele, de tobbre ne szamits. A kulturalt feherek szamara sose lesz vonzo egy nokkel uvoltozo, kulturalatlanul viselkedo ferfi, foleg ha meg a bore szine is azt vetiti elo, hogy mas stilusban nott fel, masok a normai.
2018. jún. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A te kommentedből viszont burkolt rasszizmust érzek.Ismét csak alaptalanul. Nem ismered a sztorit de te kijelented , hogy én ezt meg azt tettem vele. Ugyan kérlek. A szülei példáúl nem is tudták , hogy együtt vagyunk. Egyszer meglátta együtt, otthon volt egy nagy veszekedés és utána titkoltuk. Az édesapja stílusát kellet volna hallanod! Sosem ordítoztam vele.Próbáltam a vite szintén maradni aztán ha éreztem nincs kivel elmentem egyet motorozni. Nem nagy dolog. Ha meg őt kérded meg, akkor ő is azt mondja , hogy soha senkitől nem kapott még annyi törődést és szeretetet mint tőlem . Nem ő mondta hanem a barátnője muttatta meg a beszélgetést.Szóval még arról sincs szó ,hogy azért mondom ezt mert tuti , hogy ő csak kedves akart lenni velem és nem akar megbántani.
2018. jún. 21. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!