Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány éves korig számít kínosna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korig számít kínosnak az, ha még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

2018. jún. 22. 08:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70
2018. jún. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nincs korhoz kötve, mindenkinél más
2018. jún. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Általában huszonéves eljut az ember oda, hogy ne tartson ilyen hülyeségeket kínosnak. De vannak akik egész életuükben görcsösen meg akarnak felelni a társadalomnak. Szóval rajtad áll meddig tartod kínosnak.
2018. jún. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A te életed, a te magánügyed, kinek mi köze hozzá?

Úgy alakítod az életedet, ahogy te akarod. A tetteidért úgyis te vagy a felelős, nem más.

2018. jún. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nincs előre meghatározott kor ebben a tekintetben... Én azt gondolom, hogy azért max 25-27 évesen célszerű eljutni idáig.
2018. jún. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

Én nem jönnék össze olyannal, akinek 25 éves koráig nem volt barátnője. Mert az ilyen vagy éretlen, komolytalan egy kapcsolathoz és csak a buli-haverok-szex szentháromságban hisz, vagy valami defekt van vele és senkinek nem kell hosszabb távra. VAGY van egy harmadik opció is, pl egy unokatesómnak azért nem volt eddig (bár ő még csak 22), mert volt cserediák/erasmusos külföldön többször is, most is kint van és így nem fér bele az életébe egy barátnő. Az ilyen jellegű magyarázat teljesen elfogadható, de valljuk be, ez a ritkább ok.

22L

2018. jún. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is kb. 25 felett kezd kinos lenni. Az alatt siman el tudom kepzelni, hogy csak igy alakult (persze felette sem kizart, hogy a sors hozta igy) es nem azaz ok, hogy valami nem stimmel az illetovel.
2018. jún. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mivan akkor, ha a viszonylag magas elvárásaihoz csak minimális önbizalom párosul?
2018. jún. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%

18 éves kortól már kínos. Aki 4 év középsuli alatt nem képes összehozni egy komoly kapcsolatot az ássa ez magát!

De hogy te még kérdezni sem tudsz, elég szégyen!

2019. okt. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is 25 öt mondanám.
2019. okt. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!