Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány éves korig számít kínosna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korig számít kínosnak az, ha még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

2018. jún. 22. 08:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mivel idegesítettelek fel ennyire, kedves utolsó előtti válaszoló?
2019. okt. 24. 12:02
 12/13 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy kínos, ez magánügy. Pártalalálás nem verseny és nagyrészt szerencsén múlik. Szerintem abbakéne hagyni ezt az értelmetlen versengést, hogy mikor kéne már túllenni. Az életkornak sincs semmilyen létjogosultsága az csak egy szám semmi egyéb. Nem kéne erre rágörcsölni, jön akkor amikor jönnie kell!


Aki meg azért elutasít valakit, mert még nem volt párkapcsolata az sokkal szánalmasabb, mint a szüzesség. Az ember jelleme a fontos és nem a számok.

2019. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szia! Én 38 éves leszek januárban és soha nem volt barátnőm. Még csak egy kézfogás se volt. Ja és takaritokent dolgozók kereskedelmi technikus végzettséggel. Lehet hogy hajléktalan leszek és munkanélküli. Valóban szar alak vagyok. Ezt érdemlem. Leszarom.

20 évesen még én is mást gondoltam. Hittem a nagy romantikaban. Holott soha nem állt velem szóba senki. Ez van. Viszlát.

2019. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!