Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A művelt, tanult embereknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A művelt, tanult embereknek mennyire fontos, h a pàrjuk is ilyen legyen?

Figyelt kérdés

Mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

Előre is köszönöm a vàlaszokat!



#tanulás #szerelem #párkapcsolat #műveltsèg #tudàs
2018. jún. 25. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom mennyire számítok művelt és tanult embernek, de számomra fontos, hogy meglegyen azért egy szint a páromnál is.. itt ez alatt főleg arra gondolok, hogy ne legyen már sötét..
2018. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Van akinek fontos, van akinek nem. A testvérem felesége angol - magyar szakos, gyógypedagógus, 3 diplomája van, az öcsém meg üzembe dolgozik, mint betanított munkás.
2018. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Betanitott munkas nnem lehet muvelt ?

Szerintem siman

2018. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

nekem fontos a tanultság


F

2018. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Két diplomám van. Középvezető vagyok. A páromnak érettségije.

Nem érdekel kinek miylen papirja van, az nem számít hanem az intelligencia, a humorérzék szóval a belső értékek, amivel a párom bőven rendelkezik.

Volt pár induló kapcsolatom ahol a nő többdiplomás volt: vagy sötét volt mint az ájszaka vagy rosszindulatu, agresszív.

2018. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

A tanult és a művelt az nem ugyan az. Simán lehet valakinek diplomája valami pénzkereső dologból és amúgy tök nem olvasott, meg nem érdeklődő más irányba. Szóval szerintem sokkal inkább személyiségtől függ.


Én pl asszem elég művelt vagyok és nekem jó, ha a másikban is van valamilyen érdeklődés. Pl ha filozófiából olvasott lenne az nagy plusz lenne. De amúgy nem ez a legfontosabb ez csak plusz tartalom.

2018. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem számít, úgysem az eszéért fogom szeretni.
2018. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen. Nagyon fontos, hogy tudjak beszélgetni a másikkal. Ha nem is tudja, hogy miről beszélek úgy nehéz.
2018. jún. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Egy művelt, tájékozott embernek elég fontos, hogy a párja is művelt, tájékozott legyen, már ha nem szexre tartja, hanem valóban a társaként óhajtja kezelni. De azt azért én is kiemelném, hogy ennek nem feltétlenül a végzettség a mércéje.
2018. jún. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!