Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha én ki írom ide, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én ki írom ide, hogy milyen érzelmes kedves stb pasas vagyok, akkor a legtöbb nő már azt gondolja egy jó pasi írta ezt ki és be helyettesítik mellé legtöbben a külső idealjukat, majd helyeselnek? Igazam van?

Figyelt kérdés

#szerelem #elképzelés #érzelem #képzelődés #naivitás #fake megszemélyesítés #átlag- csúf
2018. jún. 29. 08:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát ez az 10 és ! De te is férfi vagy ezért egyértelmű ez a számodra, míg másoknak egy idealizalt kép lebeg előttük. Amúgy itt is találtam már ilyent nem csak tini kategóriában.
2018. jún. 29. 09:13
 12/14 A kérdező kommentje:
10 és amúgy sokaknak már az is a munkanélküli kategória ha nem egy kényelmes irodai székben dolgozik .. tehát semmivel sincs előrébb itt egy raktaron dolgozó..
2018. jún. 29. 09:14
 13/14 anonim ***** válasza:

Kérdező amennyi ökörséget itt összehordtál fogadok a szegény kicsi én típusú kérdések egy része eleve tőled jön.

Én az előbb ellenőriztem és 100%ig biztosan állíthatom hogy nő vagyok. Ennek ellenére már nem csak azt tudom mikor egy ilyen kérdést megnyitok hogy az illető lusta igénytelen és tele van rossz tulajdonsággal (pedig ugye neki csak annyi a hibája hogy olyan kedves és rendes) hanem azt is hogy pár kommenten belül kiderül majd hogy egy agresszív komplexusos kis görcs is és mindig számolok az anyázós privátokkal is mert valamiért ezek a kedves rendes alul értékelt főnyeremények köszönni fogalmazni nem de anyázni nagyon tudnak.

Aki egy napnál többet töltött már a gyakori felnőtt részlegén nem ringatja magát ilyen tévképzetekbe.

Legalábbis a nők nem.

Az ilyen írok pirivit jellemzően a női kérdésekre érkezett férfi válaszok között található.

Ettől függetlenül a gyakoris pasik számlájára írható hogy olykor meglepnek. Néha teljesen pozitívan csalódok egy egy hisztis kérdés olvasása során mikor kiderül hogy értelmes és nem teljesen felesleges írni neki bármit is.

Ezzel csak arra akartam rámutatni hogy vannak még itt normális férfiak.

2018. jún. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok. #10 voltam.
2018. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!