Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az okosabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az okosabb, diplomás emberek (akik ugyanígy diplomás pl orvos vagy ügyvéd szülőkkel rendelkeznek) ugyanígy okosabb, diplomás nővel vagy férfival jönnek össze? Ti ezt hogy tapasztaltátok?

Figyelt kérdés
Aki kevésbé okos és nincs diplomája..nem is lesz hosszú távú kapcsolatuk? Talán össze sem jönnek?
2018. júl. 8. 00:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%

Ez akkora nagy butaság, én egy phd fokozatú diplomával rendelkezem, mégsem tartom magamat nagyobb embernek egy papír miatt, mivel úgy gondolom nem a papírral lehet értelmet venni. Ez olyan mint a jogosítvány kérdése, hiába van valakinek papírja róla nem biztos, hogy tud is vezetni, annyi de annyi bolondot lehet látni az utakon :D

Sosem néztem azt egy lánynál, hogy milyen végzettsége van, ha megtetszett és normálisan ki tudtunk jönni, tudtunk váltani néhány értelmes szót vagy bármivel meg tudott fogni, azaz számomra érdekessé vált akkor valószínűleg közeledtem hozzá. Jelenlegi barátnőmnek egy érettségije és egy OKJ-s bizonyítványa van mégis imádom, és úgy érzem simán leélném a hátralévő életemet vele.

2018. júl. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%
Ha a férfiaknak ez nem számít, miért van mégis annyi vágyakozó kérdés az egyetemista lányokról az oldalon?
2018. júl. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
9%
#12: Csak, hogy ne a levegőbe beszélj: Mutatnál párat?
2018. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
39%
Diploma=okos? NEM!
2018. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!