Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Külső szemmel mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külső szemmel mennyire lehet észrevenni, ha 2 ember szerelmes vagy sem?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm azt mondja, hogy 3 éve van együtt a barátjával és szeretik egymást. Nem akartam mondani neki semmit, de szerintem ami köztük van, nem szerelem, illetve azt mondanám, hogy a csaj lehet, hogy érez valami a srác iránt, de a srác nem szereti őt.

Meg lehet ezt állapítani az árulkodó jelekből, szerintetek?


2018. júl. 9. 07:30
 1/10 anonim ***** válasza:

A szeretek valakit és szerelmes vagyok valakibe, két különböző szeretetfokozat, ami közt van még pár állapot. Szóval ha azt mondja a barátnőd, hogy szeretik egymást, ne egy hűde tűzzel teli nagy románcra kell gondolni. Ők már egy lecsillapodott állapotban vannak, de attól a kötelék még igenis lehet mély és szoros.


29n

2018. júl. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

3 év után már ne azt várd, mint 3 hónap után.

Attól, hogy te mást látsz 3 év után, mint amit te szerinted kéne, lehet sokkal mélyebb a kapcsolatuk, mint amit egy három hónapos kapcsolat kifelé mutat.

2018. júl. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Külsősként te azt sosem fogod megtudni ránézésből. Lehet, aki mutatja 3 év után kifelé, hogy minden oké otthon meg ütik verik egymást, de kifelé mutatni kell másoknak, hogy minden tökéletes vagy aki nem mutatja kifelé társaságban otthon meg az egész házban rózsaszín ködfelhőben úsznak, ha kettesben vannak. Egy példa facebook a népbetegség, mikor látsz ismerősödet megosztani rossz dolgot magáról? Most, akkor kifelé azt mutatja mindenki, hogy minden a legnagyobb rendben van minden frankó közben meg a legnyomorultabbak tolják kifelé ezt az ál látszatot... soha nem fogod te az megállapítani róluk külsősként.
2018. júl. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

#2


Akkor viszont mi értelme van az ún. “szerelemnek“, ha a vége mindig ez a lagymatag semmi, negyedévente 1 intim együttlét, unalom, hazug képmutatás kifelé?



Ennek sok értelme nincs.

2018. júl. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semennyire. Mi nagyon szeretjük egymást, de ha az utcán vagyunk vagy társaságban azt se fogod észrevenni, hogy van bármi közünk egymáshoz, nemhogy azt, hogy egyébként évek óta boldog házasságban élünk. Egyszerűen egyikünk se olyan típus, aki a magánéletét szereti a kirakatban mutogatni. Az, hogy te miz látsz mások viselkedéséből még semmit sem jelent, hány olyan párt láttam már, aki mások előtt mindig tiszta cukormáz, közben pedig kiderült h kettesben állandóak a veszekedések vagy épp hűtlenkedés..
2018. júl. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Első perctől kezdve ilyenek voltak. Nem akarom, hogy a barátnőm nagyot puffanjon, de eleve több, mint 30 évig nőcsábász hírében állt a srác, úgy váltogatta a nőit, mint más a bugyiját. Senkit nem szeretet esdig, mindenkit csak kihasznált, és úgy érzem, hogy itt is ez áll fenn. Elvesztette már a vonzerejét, annyira nem buknak már rá a nők, és neki kell valaki, akivel elszórakozhat, akivel kiélheti magát.
2018. júl. 9. 10:40
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez a pláne, hogy ők azok az emberek, akik mindent kitesznek facebookra, mindent megosztanak mindenkivel. Facebookon ezerrel megy a képek feltöltése, viszont semmitmondó képek, amiket más sima ismerőssel készít.
2018. júl. 9. 10:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól függ. Van, amit észre lehet venni, meg azon is múlik, hogy a te radarjaid milyenek. Én pl. évekkel ezelőtt előbb tudtam, hogy terhes az egyik kolléganő, mint hogy ez be lett volna jelentve, nem voltunk puszipajtások, nem hallottam erről beszélgetést, nem is látszott még az alakján a változás, de valahogy a viselkedése kezdett megváltozni, és nekem ez feltűnt. Pár hónappal később lett nyilvánosan is bejelentve a cégnél, hogy megy szülni. Más példát is tudnék, kapcsolatok kialakulására is volt már, hogy már akkor láttam, hogy abból lesz valami, amikor még ez egyáltalán nem volt egyértelmű... Szóval valahogy én észreveszek ilyen dolgokat.

Kár, hogy a lottóban nincs ilyen szerencsém. :-)

2018. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én észre szoktam venni (nem face alapján!). A szemükből látszik :-)
2018. júl. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van, hogy látszik. Néha nagyon kellemetlenül mutatkoznak egymás mellett emberek és az szembetűnő. S itt nem arra gondolok amikor egyik fél sem rajong a mások előtt nyálaskodásért.
2018. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!