Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy vekony lány ha elkezd...

Egy vekony lány ha elkezd edzeni az mit fog belőle kiváltani?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17 éves vagyok 160cm és 46,5kg. Most elkezdtem edzeni. Alakosodni és hizni is szeretnék egyben. Szerintetek menni fog. Kb mennyi idő után fog ez látszani?
2017. ápr. 8. 21:11
 1/4 palilaci ***** válasza:
Ha jo az etrend (kaloriaplusz+sok feherje) es intenziv az edzes aminek van progresszioja is, akkor izmosodni. De nem kell felni ez inkabb "alakosodas"nak fog latszani. Ferfiasan sosem leszel izmos, ha megszakadsz akkor se.
2017. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 palilaci ***** válasza:
Ja es par het alatt Te mar eszreveszed magadon. Ahhoz, hogy latvanyos legyen, ergo masok is erzekeljek a valtozast, az 2-3 honap.
2017. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő minden akkor már akár 1 hónap múlva is látszódhat valami. Jól fogsz kinézni.
2017. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha érdekel priviben írj és megmutatom hogy nekem mi sikerült 2 hònap alatt :) 17L
2017. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!