Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem szeret a fiu ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret a fiu ha nem feltekeny?

Figyelt kérdés

Regen meg eleinte mondta hogy ot nem zavarja semmi se kivel beszelek , talalkozok, de azt mondta amitol merges lesz az ha exemel talalkoznek.


Meg nem tudom hogy kapcsolatba vagyounk e , mert a ketto kozott bolyongunk.


Megkerdezte tolem hogy van e pasim most, mondtam miert ha lenne akkor mi van?

( nem nincsen , de kivancsi voltam hogy mi lenne a reakcioja)


Azt mondta hat ha van akkor se tud semmit csinalni mert en dontesem.


De ezt ahogy mondta basszus hat nem volt feltekeny kicsit se , es nem is erdeklodoott hogy es tenyleg van e vagy sem, mert nem adtam meg a valaszt a kerdesere. Egyszeruen csak kicsit mintha szomorkas fejet vagott volna, de feltekenyeeg fel se jott. Ez normalis?



2018. júl. 18. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sose csak egyszer mutattam a féltékenységem de hamar túlnőtt rajtam pedig nem is jártunk inkább visszahúzódó vagyok mert nagyon mély érzés van bennem a féltékenységgel amivel dolgom van várom hogy egyszer egy kihívásra vágyó lány fusson belém neki megnyilnék
2018. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Én azt utálom, ha valakik nincsenek együtt, de megy a féltékenykedés.

Mint a tesóm, meg a barátja. Ők nem voltak együtt, de mindkettő olyan hisztit vágott, ha a másik ránézett valakire. Állandóan veszekedtek, és nem tudták eldönteni, hogy együtt legyenek-e.

Ha nem vagytok együtt, nem érdemes féltékenykedésből cirkuszolni. Jól tudja ő ezt, azért nem mutatja. Nincs hozzá még tulajdonképpen joga.

2018. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elkéne dönteni hogy mit akartok,és ebben a csiki csuki tedd idde rakd oda tengelendi módban nyüglődni.. Ha meg nem vagytok együtt nem kell túl gondolni,ismerősre barátra nem féltékenykedünk,és mivel lelkileg egybe vagyok a párkapcsolatomban sem féltékenykedek ha nincs komoly ok rá..
2018. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jo de lefekudtunk es szuz fiu volt es most 27 eves.

Nem magyar amugy vallasos azert ...

2018. júl. 18. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Emboliát kaptam,sok volt az iformácio 30 mp alatt. Tehát csiki csukiztok nem értitek egymás jelzéseit,h ki mikor féltékeny v szeret, együtt se vagytok konkrétan, de lefeküdtetek, ő szüz volt, mert vallásos,de azért bele ment wtf, nem is magyar? :O
2018. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hat latod ha nem is szeretett akkor miert velem tette.

Mondta h nagyon sokan akartak vele de o megse csinalta veluk. Egy kerdes velem akkor miert csinalta?

2018. júl. 18. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!