Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy férfi többnyire a nõ személyisége miatt lesz szerelmes? Vagy ez inkább csak a nõknél van?

Figyelt kérdés

Nem akarok általánosítani ezzel a kérdéssel, csak példákra vagyok kíváncsi.

Gyakran hallani, hogy az elõnytelenebb kinézetū férfiaknál elõny, ha jó a személyiségük. Ez nõk esetében mennyire igaz?


2018. júl. 20. 08:35
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Hát belém a személyiségem miatt szeretett belém a barátom :D külsőre is vonzónak tart, de jó ideig nem nézett rám "úgy".
2018. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Helyes arc nélkül nőkenek sem megy a szerelem, és nem igaz hogy a személyiség kompenzálbi tudná a külső hiányosságait.
2018. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! +1


Amúgy a kérdésben nem föltétlenül visszataszító külsejű nőkre gondolok. Olyanokra, akik nem valami figyelemreméltóan szépek, nem bámulják őket az utcán, inkább átlagosak, ettől függetlenül vékonyak, nincsenek elhízva, nem is igénytelenek külsőt illetően.

2018. júl. 20. 10:24
 14/36 anonim ***** válasza:
62%
Személyiség a külsővel kombinálva, plusz tartozékok.
2018. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
47%

4-es vagyok. Ha lehet, ne irjatok tobb privit, mert ugysem privizek. Valoban ronda vagyok, nem csak en talaltam ki (en sokkal szebbnek latom magam, mint masok, hihi)

Nem kuldok senkinek fenykepet, es szerintem le lehet elni igy egy eletet boldogan - legalabbis ez a tapasztalatom. Az ismeroseim kozul akik a szepsegre mentek, mind megbantak a dolgot, es belattak, hogy a belso fontosabb. Az exeim is mind megbantak, hogy hagytak szakitani, es nem pedaloztak vissza magukat meg idoben, de azt hittek, hogy majd lesz nalam szebb is, akivel jobb lesz. Szebb lett is, csak jobb nem volt vele.

Hogy honnan tudom, hogy nekem jobb a szex, mint a szep lanyoknak? Hallgatom a baratnom panaszait, akinek max heti 2-3 jut, es az is igencsak fajdalmas, meg unalmas. Ehhez kepest nekem siman megvan a napi 2-3, es igazi falhozvagos, mocskosul jo verzio. :) Persze en nem azzal vagyok kozben elfoglalva, hogy hogy all a kormom, hajam, hanem csak elvezem veszettul. :) Igazabol az a vicces, hogy tennem sem kell semmit, mert ahogy meglat a pasim, mar kemeny, mint a covek. :)) Neha eleg csak meghallania a hangom a telefonba, es mar bujdokolnia kell a munkahelyen, mig megnyugszik, hihi. :)) A szep baratnom meg csak les, hogy ezt hogy a francba csinalom? Az en jelenlegi pasim amugy millioszor jobban is nez ki, mint az ove, es nem egyszer megkaptam azt is, hogy "Barkit megkaphatna, akkor miert pont te kellesz neki?! En ezt nem ertem!"

En sem ertem, de nem is erdekel. Inkabb csak elvezem, mert jo. :)

2018. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
71%
Én a kettőt nem tudom különválasztani, és bizonyos szempontból igaznak tartom azt a mondást, hogy a külső megfog, a belső megtart...
2018. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
45%
Külső megfog, belső megtart.
2018. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
78%
Jellemzően, a pasik nem keresik csúnyácska nők társaságát, még barátkozás céljából sem. Persze nem azt mondom, hogy mindig csúcsbombázókat szemelnek ki. Teljesen átlagos lányokkal is szívesen beszélget az ember. Ekkor pedig kialakulhat bármi. Sőt, nekem az a tapasztalatom, hogy sokkal gyakoribbak ezek a kapcsolatok, mint a híde húde, odamegyek és összeszedem félék. Utóbbiak esetében én személy szerint mindig akkorát koppanok. Nem győzöm átkozni utána a közoktatás színvonalát, illetve az uralkodó szocializációs mintákat.
2018. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
79%

7es köszönjük az általánosítást, mehetsz vissza dolgodra.


Nyílván valamilyen szinten vonzónak kell találnunk egy nőt külsőleg.. az pedig, hogy kinek mi a vonzó, emberfüggő.


Nekem pl bejönnek a "csúnyább" lányok is, vagy mondjuk a kövérebbek is (ez alatt nem a +5 kilót értem), egy duci nő is lehet igazán vonzó..


De mint mondtam, mindenkinek más az ízlése. Van aki egy nőre azt mondja, hogy csúnya, a másiknak meg bejönn vonzónak találja. Nem kell általánosítani, széles a skála és csak egy Sith beszél végletekben.


Namaste

2018. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
54%

"Gyakran hallani, hogy az elõnytelenebb kinézetū férfiaknál elõny, ha jó a személyiségük."


Ez egyszerűen nem a valós képet mutatja, csak egy felhúzott kép a nőről magáról, amit kifelé mutatni akar, és talán önmagáról is elhinni.


Levéláradatban beszélgettem itt egy lánnyal, aki hosszú listát állított össze az elképzeléseiről, hogy ezekből jó, ha minél több teljesül. A legtöbb nálam pipa.

Bőségesen írtunk egymásnak, egész napokat átbeszélve (két oldalt tesznek ki a levelek a fiókban, és egy-egy levél másfél-két A4-es oldal terjedelmű volt), lelkesedett, azt írta, úgy érzi, nem érdemel meg engem, önmagát emberileg alám sorolja, úgy érzi, fel kell érnie hozzám.

Éppen csak a kezét nem tartotta, hogy gyűrűt adjak...


Majd képcsere, és közölte, hogy sajnálja, ez az ő hibája, de kevés ember tetszik neki, válogatós, sajnos ezzel nem tud mit tenni.

Mindezt egyébként úgy, hogy pont ő és pont úgy zárta az ottani válaszát, mint te mondod itt:

"És pont a külső, amiből tudok engedni, belső tulajdonságokból nem, mert akkor semmi értelme."


Teszem hozzá, teljesen vállalható vagyok, magas, egészséges testalkatú, szimmetrikus arcú, semmi hátrányom nincs ilyen téren, nem vagyok alacsony, kopasz, kövér, sem erős orrnyergű, homlokcsontú, elálló fülű, semmi ilyesmiről nincs szó. Nem azt "várom el", hogy járjon egy szexuálisan vágyromboló, előnytelen valakivel, csak mert kedves. Egyszerűen csak nem voltam olyan, mint amit kigondolt.

Egyébiránt ő nem az én ideálomat jelentette, szőke volt, zöld szemű, míg nekem mindig a barna hajú, barna szemű lányok jelentették a vonzalmat. De tudtam volna szeretni később így is, mert nem ezt helyeztem előtérbe vele kapcsolatban.


Eddig hárman használták ki őt, akik külsőben tetszettek neki. De most is olyanhoz vonzódik, aki személyiségben, tulajdonságaiban nem hozza azt, mint én (ő korábban úgy fogalmazott, senki férfiben nem talált még olyat, mint bennem), de "vonzó", és errefelé nem akarja lezárni maga előtt az utat.


Az igazság tehát fordítva áll meg: a külső pótolja az esetleges hiányosságokat is a személyiségben. Ennyi.

(És megelőzöm a választ: ez nem egyszeri esetből levont általános kinyilatkoztatás, hanem évek példái közül egy mostani legutóbbi.)


Csak egy személyes példa. Unokabátyám nálam is magasabb, 190 cm. És ehhez vállas is, nem botsáska, 100 kg, de zsír nincs rajta. Ő megmaradt a fiatalkorából szőkének, én bebarnultam. Kékszemű, mint én. És a BME-n diplomázik.

Tehát 190 centi magas, szőke, kékszemű, diploma előtt álló valaki.

És nincs senkije, egyedül van.


A volt barátnője egy aranyos lány volt, de pufibb testalkatú. Tehát abszolút nem egy gazellatestű, márványból faragott, angyalarcú, gyönyörű lány volt mellette. Tanulság kettő van.

1) A nőknek akár a tökéletes sem elég tökéletes. Így sem könnyű párkapcsolatot kialakítani.

2) Egy nő, legyen akármilyen, mindig tud önmagánál magasabb kategóriájú pasit szerezni. Ha csak valamilyen csekély hátránya van, testalkatban, akkor a legmagasabb körben. Ha valami komolyabb külsőbeli elmaradása van, akkor eggyel lejjebb. De mindig önmaga felett választhat.


A legmagasabb körben így váltogatják a lányoknak nagyobb halmazát.

Míg pedig a sor legvégére érünk, elcsúsztatva haladva eggyel mindig lejjebb: egy nagyon túlsúlyos nő is szerezhet szexkapcsolatot magának. Erre lehet az válasz, hogy "de szerelmet nem". Most komolyan, még elvárnák a szerelmet is? Nem elég, hogy nálánál jobb pasival is elérhet testi kapcsolatot? Egy ugyanolyan helyzetű férfi szintén soha nem számíthat arra, hogy valakiből szerelmet váltana ki magafelé, de emellett szexben sem reménykedhet az életében, főleg maga felett állóktól - nyilván, a fizetéses opcióról itt nincs szó.

Egy nő mindig könnyebb helyzetben van, mint egy férfi. Nála a nehéz is csak nehéz, ami a férfinél már a lehetetlen.


Megjegyzem, én jártam már a külsejét tekintve nem figyelemfelkeltő, de értékes lelkű lánnyal. Sőt, ő tette gyakran szóvá, hogy kellemetlenül érzi magát a testével mellettem. Szakításunk után neki pár hónapon belül lett ismét kapcsolata - ezt teszem hozzá.

2018. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!