Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy férfi többnyire a nõ személyisége miatt lesz szerelmes? Vagy ez inkább csak a nõknél van?

Figyelt kérdés

Nem akarok általánosítani ezzel a kérdéssel, csak példákra vagyok kíváncsi.

Gyakran hallani, hogy az elõnytelenebb kinézetū férfiaknál elõny, ha jó a személyiségük. Ez nõk esetében mennyire igaz?


2018. júl. 20. 08:35
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

#20 Amúgy egyetértek abban, hogy esetenként a külső pótolja a belső hiányosságokat, meg fordítva. Ez emberfüggő.


Habár az általad felvázolt példában elég zavaros, hiszen te mondtad, hogy nincs különösebb gond a külsőddel. Tehát nem hinném, hogy ez alá támasztja a konkluziót:D


Nekem is volt már olyan barátom, akiről így vissza tekintve úgy gondolom, hogy igencsak csúnyácska, de annak idején szerettem, de nem is a külseje miatt mentünk szét. Számos ellenpéldát tudok sorolni a környezetemből.

2018. júl. 20. 14:28
 32/36 A kérdező kommentje:
#30 Mi nem? Bocs, hogy nem reagáltam a válaszod egész tartalmára, csak egy részére, amiben szexkapcsolatról beszéltél.
2018. júl. 20. 14:30
 33/36 anonim ***** válasza:
0%

"Habár az általad felvázolt példában elég zavaros, hiszen te mondtad, hogy nincs különösebb gond a külsőddel. Tehát nem hinném, hogy ez alá támasztja a konkluziót:D"

- Akkor átmegyek kifejtősbe. Egy _pusztán_ normál külső egy nagyon vonzó személyiséggel nem elég (mint történt ez a felvázolt példán keresztül - is, és még sokszor máskor -), a külső az, ami dönt. Amint a külsőmet bemutattam, a személyiségem marginálissá vált, a levelezés lyukra szaladt.

Ellenben más felé, aki nem mutatta ugyanazokat a személyiségbeli értékeket, de külsőre vonzó volt számára, ott "nyitva hagyta" a lehetőséget magának.

Nem elég egy tűzbe hozó személyiség egy normál külsővel, nem pótolja ki utóbbit. Ellenben egy vonzó külső elfeledteti a belső tulajdonságokban való hiányokat.


"Mi nem?"

Amit írtál:


*Nem tudom, hogy milyen nőknél próbálkozol, de aki párkapcsolatot keres, az nem fogja érdekelni a szexuális ajánlataid.

[...]

Csak azt tudom tanácsolni, hogy ne kezz olyan nőknék, akik nem kapóak szex kapcsolatra, mert náluk még akkor sem lenne esélyed, ha félisten lennél.

[...]

Te magad írtad, hogy szeretnél szexkapcsolatot, te hoztad fel a párkapcsolat apropójaként.*


-> Sehol nem olvashatsz tőlem ilyet az előző válaszaimban, mégis kijelentésként írod a szavaimba beleerőszakolva. A lányból sem azzal váltottam ki lenyűgözést, hogy szexkapcsolatra tettem neki ajánlatot, és nem is ezzel utasított vissza. Megint azt tanácsolom, _értő olvasással_ fuss neki ismét azoknak, amiket eddig leírtam.

2018. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

#33 Nem tudom, hogy magadról írtál-e harmadik személyben, de a szexkapcsolatok hiányosságának problématikáját te hoztad fel, nem én. (azt nem tudom, hogy miért)


Végülis nem tudom, hogy ütközik témába, itt a szerelem kategóriáján belül.


Amint mondtam, a válaszodnak egy részletére reagáltam, nem a teljes tartalmára, pedig végig olvastam, de a többi részére nincs mit mondanom, elég zavaros ügy lehet.

2018. júl. 20. 15:44
 35/36 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, hogy magadról írtál-e harmadik személyben, de a szexkapcsolatok hiányosságának problématikáját te hoztad fel, nem én. (azt nem tudom, hogy miért)"


Szerintem érthetően levezettem a gondolatmentet, nincs mit részleteznem, tovább kifejtenem rajta.


Úgy gondolom, hogy világos, nem magamról beszéltem, hiszen nem egy túlsúlyos, legutolsóra sorolt személy vagyok, ellenben az empátia bennem van - amiről írtam, az az, hogy egy nő mindig könnyebb helyzetben van, és ami számára nehéz, az hasonló helyzetűnél, de ellenkező neműnél már lehetetlen.

Ennyi volt. Egy nő mindig egy lépéssel előbb jár a párkeresésnél, könnyebb, mint férfiként.

Szó sem volt róla, hogy szaxkapcsolatokra tennék ajánlatot, amit visszautasítanak tőlem.

2018. júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Hapsi vagyok, Rák csillagjeggyel rendelkezem. Általában a személyiség nálam fontos, mint más.
2018. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!