Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy férfi többnyire a nõ személyisége miatt lesz szerelmes? Vagy ez inkább csak a nõknél van?

Figyelt kérdés

Nem akarok általánosítani ezzel a kérdéssel, csak példákra vagyok kíváncsi.

Gyakran hallani, hogy az elõnytelenebb kinézetū férfiaknál elõny, ha jó a személyiségük. Ez nõk esetében mennyire igaz?


2018. júl. 20. 08:35
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
én a személyisége miatt vagyok szerelmes. ő is belém.
2018. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

#20

“Most komolyan, még elvárnák a szerelmet is?”


Te miről beszélsz?:) Gondoltál arra mondjuk, hogy a nőknek nem olyan fontos a szex és a testi kapcsolatok, mint a férfiaknak? Innentől kezdve nincs is amiről beszélni. Ez is ilyen “a nők könnyebben szereznek szexet” értelmetlen téma. És mi van a könnyebben szereznek, de nincs szükségük rá? Innentől kezdve értelmetlen a szempontod.


Ez pont olyan, mintha egy pasi azt állítaná, hogy könnyen belezúgnak a nők, de őt ez nem érdekli, mert ő csak jó szexet akar, ezért nem fog foglalkozni a prűd, visszafogott lánykákkal, akik nem hajlandóak erre-arra. Érthető.

Egy nő esetében is előfordul az, hogy semmit sem ér neki az, hogy megakarják d*gni, mert neki érzések kellenek.

Én nem akarom senkinek sem formálni az igényeit és úgy gondolom, hogy te sem tudod formálni azt.


Köszönöm a személyes példád! Amint mondtam, nem akarok általánosítást faragni a kérdésből, főleg azért nem, mert láttam ellenpéldákat is.

2018. júl. 20. 13:00
 23/36 A kérdező kommentje:

#22 egyes nőknek*


Amúgy magamból indulok ki, engem aztán biztos nem foglalkoztat az, hogy ki akar megd*gni :) 22/N

2018. júl. 20. 13:03
 24/36 anonim ***** válasza:
29%
Nem akarsz altalanostiani kerdezo..ja.. de azert meg is ilyeneket allitassz hogy a noknek fontosabb a szerelem mint a szex,a ferfiaknak meg fontosabb a szex mint a szerelem...:))) hagyjuk..
2018. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
29%

"Te miről beszélsz?:) Gondoltál arra mondjuk, hogy a nőknek nem olyan fontos a szex és a testi kapcsolatok, mint a férfiaknak? Innentől kezdve nincs is amiről beszélni."


Tovább is van, félbevágtad:


Egy ugyanolyan helyzetű férfi szintén soha nem számíthat arra, hogy valakiből szerelmet váltana ki magafelé, de emellett szexben sem reménykedhet az életében.


Tehát egy hasonló helyzetű férfibe ugyanúgy nem lesz szerelmes senki, de még egyedül is marad. Egy nőnél ilyen nincs, ha akar, lesz valakivel - mégha lángoló, tüzes szerelmet nem is vált ki. Így is tekintse magát szerencsésebbnek, mint az azonos helyzetben lévő, de sokkal rosszabbul járt férfi.

2018. júl. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

#25 Sajnálom, hogy nem tudok együttérezni szegény férfival:( Nekem nem annyira fontos a szex, hogy bárkivel csináljam, aki iránt semmit sem érzek.


Nem érzem úgy, mintha létszükséglet lenne, éveken keresztül megvagyok nélküle, akkor is a sokan ajánlják.

Nem tudom, hogy milyen nőknél próbálkozol, de aki párkapcsolatot keres, az nem fogja érdekelni a szexuális ajánlataid.


Számomra ez úgy hangzik, mintha arra panaszkodnék, hogy nincs egy pár lábbelim, de beérném egy félcipővel is. Valahogy inkább arra szánnám el magam, hogy egy pár cipőt viselhessem, mert félcipővel elég furcsán nézne is és kényelmetlen is lenne.

A párkapcsolatot és szexet is úgy képzelem el, mint ami “kéz a kézben” jár.

Csak azt tudom tanácsolni, hogy ne kezz olyan nőknék, akik nem kapóak szex kapcsolatra, mert náluk még akkor sem lenne esélyed, ha félisten lennél.

2018. júl. 20. 13:25
 27/36 anonim ***** válasza:
59%

"Sajnálom, hogy nem tudok együttérezni szegény férfival:( Nekem nem annyira fontos a szex, hogy bárkivel csináljam, aki iránt semmit sem érzek."


Mi a jobb. Egy párkapcsolatot legalább ha részlegesen is, de átélni, vagy abszolút, teljesen kiesni abból, hogy más ember ott legyen melletted, ne a négy falat bámuld?


"Nem érzem úgy, mintha létszükséglet lenne, éveken keresztül megvagyok nélküle, akkor is a sokan ajánlják."


Éveken át. Igen. És egy egész életet is leélnél? Hidd el, még a legfelszínesebb kapcsolat is többet nyújt, mint a magadra hagyottság. Ez nem csak test, ez lélek.


"Nem tudom, hogy milyen nőknél próbálkozol, de aki párkapcsolatot keres, az nem fogja érdekelni a szexuális ajánlataid.

[...]

Csak azt tudom tanácsolni, hogy ne kezz olyan nőknék, akik nem kapóak szex kapcsolatra, mert náluk még akkor sem lenne esélyed, ha félisten lennél."


Mondd, el is olvastad a válaszomat, vagy csak lendületből írsz? Ebből, amit írtál, világos, hogy nem.

2018. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Én elég középszerű lány vagyok, vannak előnyös tulajdonságaim, de amúgy semmi extra, kicsit husibb is, de sportolok, szóval teljesen arányosan. Nekem soha nem volt problémám a pasikkal, bár soha nem is voltak irreális elvárásaim, csak legyen vmi férfias jellege és kész. Külsőre nagyon sok srác tetszik nekem, tényleg nem vagyok válogatós, és nem arról van szó, hogy beérem, hanem tényleg egy csomó pasi tetszik.


Mivel kifejezetten nem vagyok bombázó, így gondolom inkább a személyiségem miatt szeretnek, nem fordítva.

2018. júl. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

#27 “el is olvastad a válaszom”


Te magad írtad, hogy szeretnél szexkapcsolatot, te hoztad fel a párkapcsolat apropójaként. Nos, egy olyan nőt, aki nem vágyik erre, nem tudsz meggyőzni a szex fontosságáról, meg arról hogy milyen jó dolog szexkapcsolattal beérni, ha épp nincs senki. Engem pl. sosem zavart magányosan a 4 fal között lenni, de nem is töltöm így az időm, attól, hogy szingli vagyok, még lekötöm magam mindenféle tevékenységgel.


Azt nem tudom, hogy miért nem vagy sikeres párkapcsolatok terén, az már bonyolultabb téma.

2018. júl. 20. 14:07
 30/36 anonim ***** válasza:
0%

"Te magad írtad, hogy szeretnél szexkapcsolatot, te hoztad fel a párkapcsolat apropójaként."


Nem. Ismered azt a mondást, hogy az ács mindenhol szöget lát?

2018. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!