Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a leghumánsuabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a leghumánsuabb megoldás?

Figyelt kérdés

Én 25 éves nő vagyok, a barátom 27 éves. Együtt vagyunk már 3 éve, szeretjük egymást.

Viszont amikor bemutatott a családjának, onnantól kezdve megváltozott minden.

A bátyja (3 évvel idősebb), teljesen zavarbajött, de nagyon kedvesen állt hozzám.

Nagyjából 1,5 éve vpétunk együtt, mikor egy családi eseményen bevallotta, hogy belém szeretett.

Én hirtelen erre nem is tudtam mit reagálni, elmondtam páromnak. Le is ültünk 3-an ezt ígyátbeszéltük oda vissza.

Úgy tűnt, hogy megoldódott minden, viszont azóta a párom olyan, mintha direkt húzná a bátyját.

Szóval, ha ő is ott van, jobban ölelget, csókolgat, becézget.

Látom, hogy a testvére közben nagyon szenved. Neki azóta csak alkalmi barátnői vannak, azt mondta, hogy nem is akar senkit, mert nem tudna másba szeretni.

Nekem ez így szörnyű, kértem mára barátomat, hogy hagyja ezt.... de csak vita van belőle, hogy "már az is baj, ha szeretlek?"

Nem tudom mit lehetne tenni... kérlek segítsetek! :(



2018. júl. 21. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj , de nem tudom sajnálni a bátyust. Szabotálni akarta a kapcsolatotokat azzal, hogy a barátod háta mögött megejtette a kis szerelmi vallomását. Ha így is érez, tartsa magában, vagy legalább említse meg a testvérének, mert ez így, ebben a formában elég nagy árulás részéről a barátoddal szemben. Teljesen belefér, hogy ezek után"húzza az agyát". Te mit szólnál, ha a tesód/legjobb barátnőd titokban bevallaná a barátodnak, hogy szerelmes belé? Gondolom nem azon járna az eszed, hogy hogyan lehetne leginkább kímélni a lelki világát.
2018. júl. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem mondd meg a barátodnak, hogy ha továbbra is arra fog használni, hogy a bátyját cukkolja veled, mintha valami trófea volnál, akkor szakítani fogsz.

A barátod téged is és a bátyját is megalázza ezzel, csak mert nyeregben érzi magát, úgy érzi, megteheti. Mondd meg neki, hogy téged ez sért, és ne használjon trófeaként a bátyja előtt.

2018. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj, de milyen család ez? Oda nem állnék az öcsém barátnője elé, hogy szeretlek, mert az öcsém barátnője számomra tabu. Ugyanígy nem ülnék le megbeszélni a dolgot - mit lehet ezen megbeszélni? Ne találkozzunk? Az meg, hogy a barátod cukkolja a bátyját, korához méltóan érett viselkedésre vall.


Aztán jössz te, aki meg a barátja bátyjával foglalkozik. Az, hogy még te is felhozod, nem csak feszültséget generál, de arra is utal, hogy te is vonzódsz hozzá, máskülönben elengedted volna a dolgot.


"Neki azóta csak alkalmi barátnői vannak, azt mondta, hogy nem is akar senkit, mert nem tudna másba szeretni." - ezt ő mondta neked? Vagyis újra szerelmet vallott.

2018. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen "te is vonzódsz hozzá, különben" dolgokat tanuljuk meg, hogy ránk igazak, nem egyetemes kinyilatkoztatások.
2018. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj de a barátod elég szemétül viselkedik,mégiscsak a testvéréről van szó.Inkább ki kéne hogy álljon mellette vagy segítsen neki abban hogy ő is találjon egy komoly nőt magának. Jól tetted hogy elmondtad azt a dolgot,legalább látja hogy megbízhat benned.
2018. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak nevetni tudok rajtatok, gusztustalan a bátty hogy egyáltalán eszébe jutottál gusztustalan a barátod hogy képes húzni a testvére agyát veled. de teee te vagy a leg undorítóbb lefogadom hogy titokban azért neked is az eszedbe jutott a hapi és fontolgattad is mint lehetőséget azért is sajnálod,szinte látom ahogy kicsíped magad hogy méginkább fokozd a helyzetet. Tudod egy ilyen helyzetet csak egyféle képpen lehet megoldani ha szakítassz és teljesen kizárod mind kettőt az életedből majd idővel akad más de semmi képp nem kerülhetsz össze a báttyal akár hogy is jár vagy nem az eszedben ha megteszed örökre magadra ragasztod a k74va cimkét és nem vakarod le magadrol persze tudom nem ezt kérdezted de gondolj csak bele mint mondtam is nem véletlenül jutott ez a kérdés az eszedbe
2018. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
@4: Valóban nem egyetemes kinyilatkoztatás, de ha már erre utaló jelek vannak, akkor szerintem ki lehet mondani.
2018. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már gondoltam a szakitásra, hogy tényleg ez lenne a megoldás. Viszont ott van bennem, hogy az ő tesója miatt hagyjam el, akit tényleg szeretek? Ez igx nem jó, de szétmennénk az még rosszabb lenne. Inkább lenne vmi probléma kettőnk között... De emiatt legyen vége? Megőrülök! :(
2018. júl. 21. 18:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg mire ez az egész ha szereted akkor hogy jutott ez az eszedbe? Jaaj csak azt ne mond hogy sajnálod azt az embert aki bele akart ronditani a kapcsolatotokba? Szerintem csak simán be próbált vajon mit kezdel majd az infóval szerintem kérdezdmeg a barátod volt e máskor is erre példa ha igen akkor hagyd rá hagy cukkolja csak megérdemli a kisp ha nem akkor nem biztos hogy bántani akarja lehet csak utalni akar arra hogy te vele vagy féltékeny amire megvan az oka ha tényleg szereted akkor ülj le vele és beszéld meg vele hogy ez téged zavar és magyarázza meg miért csinálja
2018. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!